Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki megtudná nekem mondani,...

Valaki megtudná nekem mondani, hogy a gólyahír alapítvánnyal miképp tudom felvenni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
28 hetes titkolt terhes vagyok , és úgy hallottam hogy a gólyahír alapítvány 2 hónap alatt segit elrendezni nekem az orvosi papirokat / nem voltam egyszer sem orvosnál, tudom hogy felelőtlenség és már megbántam . / De viszont én sajnos nem tudom megtartani a csöppséget :( :( segitségetek előre köszönöm !

#terhesség #örökbeadás #28 hetes #Gólyahír Alapítvány
2012. nov. 10. 08:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2012. nov. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 timike26 ***** válasza:
igen segit,akàt pàr hèttel a szulès elott is.ès mivel titkolt terhessèg,asszem helyet is tudnak adni a szulèsig.
2012. nov. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2012. nov. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ezeket találtam. Nagyon sajnálom, hogy nem tudod te felnevelni, de még mindig becsülendő, hogy örökbe adod, mint, hogy abortuszra mentél volna. Sok sikert a továbbiakban.
2012. nov. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kittycica1987 ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy így alakult a helyzet. Remélem minden rendben a picivel és nagyon sok erőt kívánok neked. Tényleg a Ritka és becsülendő emberek közé tartozol. Nem gondolkodtál azon hogy te magad add örökbe? Nekem is van ismerősöm akinek sajnos nem lehet gyerkőce.
2012. nov. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Nem , nem gondolkoztam rajta , még fájdalmasabb lenne , így is nagyon rossz , és örökké büntudat lesz bennem ..
2012. nov. 10. 13:00
 7/12 kittycica1987 ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Csak az a tudat éltessen, hogy jóhelyre kerül és megkapja azt amit te nem tudnál neki megadni.
2012. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon becsülendő amit teszel,főleg hogy mi is az örökbefogadók táborát népesítjük,és egyszer majd mi is egy ilyen nagyszerű ember miatt lehetünk szülők!

Ha bármiben tudok segíteni kérlek írj!

2012. nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%

Drágám tartsd meg! Keress rá Anyaotthonokra, bármire, írj nekem segítek ruhácskákkal, keresek másokat, akik segítenek kisággyal, kocsival, ha Budapesti vagy még vigyázni is segítek rá, komolyan mondom.

Annyira fájni fog, ha lemondasz róla, ne tedd.

2012. nov. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező, túl vagy már rajta? ÉNmég most állok az örökbeadás előtt, 32 hetes ikerterhes vagyok, nekem se sokan tudják. Hogy viselted?
2013. febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!