Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Probiotikumos joghurtot...

Probiotikumos joghurtot szabad onni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 8 hetes terhes vagyok és nagyon kívánom a joghurtot. Férjem hozott a boltból, de probiotikumos. Szabad ezt is inni, vagy csak "sima" joghurtot?

2022. szept. 11. 23:31
 1/10 A kérdező kommentje:

Inni*


Bocsi... 😊

2022. szept. 11. 23:32
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi rosszat tenne szerinted a _probiotikum_?!
2022. szept. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még jó is, hiszen probiotikumos. Segíti az emésztésed, és mivel az immunrendszered nagy része a bélben van, azt is.
2022. szept. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos attól fél,hogy bemegy a babához.

Kérdező! Komolyan, mit okozna? Tudod,hogy mi az a probiotikum? Bélbaktérium. Ami amúgy is van benned.

2022. szept. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Szinte minden nap activiát ettem... Eszembe sem jutott, hogy gond lenne belőle.

Ilyenkor elgondolkozom, hogy vajon velem van a baj, és én vagyok nemtörődöm, hogy ilyenek nem jutottak eszembe egy-egy élelmiszer kapcsán? 🤔

2022. szept. 12. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5! Mert normál esetben ilyen eszébe sem jut senkinek.
2022. szept. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Talan ez az egyik top ilyen kerdes eddig amit itt lattam. Megis mi bajotok lenne a probiotikumtol????? De tenyleg?! Kivancsi vagyok mi jar a fejedben… jezusom
2022. szept. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Á, csak élvezi, hogy végre terhes és buzgólkodva aggodalmaskodhat meg túlgondoskodva kényeztetheti magát végre.

Nyugi, kérdező, mind átmentünk ezen. Nem fog itt senki aggódva babusgatni, mint amit vártál, itt elég sokan voltak már terhesek. Ha figyelmet keresel, akkor a férjedet, rokonokat hívogasd ilyen hülyeségekkel, azok lehet, hogy megadják neked, amit vársz.

2022. szept. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ehetsz nyugodtan
2022. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5, én füstölt kacsamellsonka salátát ettem étteremben, mikor hetekkel később olvastam, hogy azt se szabad. 🤦‍♀️ Túl van pörgetve az egész. Nyers húsokat, nyers tojást, penészes sajtokat kell kerülni. Bár megjegyzem, hogy én simán tettem a brokkolikrémlevesbe kéksajtot, annyi, hogy jól felforraltam.
2022. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!