Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Eléggé savas a szervezetem....

Mzz591 kérdése:

Eléggé savas a szervezetem. Rendeltem egy joghurt készítő gépet és szeretnék probiotikumos joghurtot készíteni. Valaki készített már ilyet?

Figyelt kérdés
Úgy is lehet hogyha van itthon kapszulás (juvital)probiotikum és annak a kapszulájában található pórját keverem össze tejjel és ebből készítem a joghurtot?

#joghurt #Probiotikumos
2016. jan. 5. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A szervezet elsavasodását nem joghurttal kell kezelni, hanem oxigénnel!
2016. jan. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de ezt hogy érted ? edzenem kéne ?

Most olvasgatok erről de most amúgy a savasodás és az izom savasodás az két különböző dolog nem ?

2016. jan. 5. 18:27
 3/4 Draki válasza:

Az izom savasodásnak a joghurtban lévő könnyen emészthető fehérje tesz jót, a refluxnak pedig a tejsav és a jótékony bacik is segítenek.


Nem tudom, hogy márkát lehet-e itt mondani, de van egy kedvenc oltóanyagom joghurthoz. Nagyon egyszerű vele dolgozni és fantasztikus a végeredmény. Ha minden igaz, akkor ennek a legaktívabb a PRO és PREbiotukus tulajdonsága. Három féle prebiotikum segíti a probiotikumok aktivitását.


A folyamat egyszerű:

1. A tasak oltóanyagot 1 liter meleg (nem forró) tejjel kell elkeverni

2. betenni az érlelőbe 8-10 órára. (8 órás lágyabb, 10 órás savanyúbb)

3. az érlelés után lehűteni.

4. kész

2016. jan. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy értem, hogy a szervezet általános oxigénhiányától van az elsavasodás, mint minden elváltozás ami megbetegedéshez vezet. Ezért kell friss zöldségeket, lédús gyümölcsöket fogyasztani, és alaposan megrágni minden táplálékot.(A táplálék az csak is szerves eredetű!) A folyadékokban mint nyálban oldott oxigénre szükségük van a beleinkben az emésztést végző önálló életformáknak.

Tehát nem ezeket kell a táplálékkal bevinni, hanem a már bent lévőknek kell megteremteni a megfelelő életkörülményeket!

2016. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!