Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez 15 hetesen?...

Normális ez 15 hetesen? Derékfájdalom, hasfájdalom.

Figyelt kérdés

Mintha a hasam picit feszülne, de ha megfogom egyébként nem kemény. Bár az nem tudom mennyit befolyásolja, hogy van rajtam plusz kg.

Illetve a derekam eléggé fáj, mintha leakarna szakadni a hasammal együtt.

Illetve 74kg voltam most pedig 72-t mutat a mérleg?



2022. szept. 13. 20:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Magnerotot szedek, napi egyet.
2022. szept. 13. 20:33
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ilyen kerdest itt nem is kellene feltenni mert senki sem tud tuti valaszt adni hanem a nogyogyaszod... max annyit tudok mondani hogy nekem is tipikus menstruacios fajdalmaim voltak neha a terhesseg elejen.
2022. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális, nem kell aggódni, változik a tested, nyúlnak a dolgok odabent, készül a tested a nagyobb hasadnak hellyel. Nem kell aggódni, nekem a nőgyógyász finom pár perces masszázst ajánlott rá
2022. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, ne aggódj. Magnerotból szedhetsz többet is, 1 szem az semmi. Legalább 3-at nyugodtan.
2022. szept. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak ezeket folyamatosan érzem, ez az ami elbizonytalanított.
2022. szept. 19. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!