Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire nehéz elvágni a...

Mennyire nehéz elvágni a köldökzsinórt?

Figyelt kérdés
Eléggé parázok attól, hogy bénázni fogok abban a rendkívül stresszes helyzetben. Vagy hogy rosszul vágom, trancsírozom stb. Mennyire nehéz?

2022. szept. 13. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, én éppen ezért nem vállaltam, és nem bántam meg.
2022. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne, mondjuk nálunk meg sem kérdezték, hogy akarja-e a párom, egyből vágták el maguktól...
2022. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Párom meg tudta oldani, pedig hirtelen felindulásból döntött a vágás mellett 😁 Azt mondta nehezebb mint gondolta, de azért persze nem megugorhatatlan akadály 😊 Nem tudod nagyon elbénázni szerintem. Pár másodperc alatt elvágják a legamatőrebb apukák is, mint pl a férjem :)
2022. szept. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Az én férjemet ott kérdezték meg, azonnal rábólintott, pedig előtte nem beszéltünk róla. Nem igazán lehet elrontani. Azt mondta nagyobb erőt kellett kifejteni, mint gondolta, de kb. mintha valami gumitömlőt vágna. Abszolút nem trancsírozós feladat.
2022. szept. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ismerősék azt mesélték, hogy olyan életlen volt az olló, hogy alig bírta elvágni a férj a köldökzsinórt, szinte digicselni kellett. (Nem tudom, hogy esetleg a srác volt-e kevésbé ügyes.)


Abban megegyezik mindenki, hogy nehezebb elvágni mint elsőre tűnik.

2022. szept. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak videót láttam róla, ilyen bicikli gumi erősségűre tippelem.
2022. szept. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És hol kell elvágni? Remélem, rámutatnak majd arra a pontra, nehogy aztán rossz helyen vágjam. A köldökhöz minél közelebb kell? Nehogy felsértsem a babámat!
2022. szept. 14. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!