Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet e terhesen strandra menni?

Harmat001 kérdése:

Lehet e terhesen strandra menni?

Figyelt kérdés
Egyes oldalakon azt olvasom, hogy lehet, más oldalak viszont teljesen ellenzik ezt. Nyilván nagyobb a fertőzésveszély, mint azelőtt de ha esetleg használ egy tampont az ember akkor nem lehet kiküszöbölni ezeket? Hozzátenném hogy egy spa hétvégéről lenne szó egy 5 csillagos szállodába ahol gondolom csak magasabb a higiénia mint egy átlag strandon. Nektek mi a véleményetek róla?

2022. szept. 14. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Nem mennék, tamponnal sem.

Tenger, tó ok, medencét nem kockàztatnék.

Termál meg ugyebár tiltott.

2022. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
Lehet hat, miért ne lehetne? Terhes vagy, nem beteg. Termál vízbe nem mehetsz, amúgy hajra. Ha érzékeny típus vagy, van ez a tapasz, ami megakadalyozza hogy víz kerüljön a hüvelybe
2022. szept. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Esetleg uszodai tapaszt használt valaki? Arrol mi a véleményetek?
2022. szept. 14. 15:02
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Szuper tanácsokat lehet kapni ezen az oldalon. Ja, nem....
2022. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%

4!


Valóban. Ugye kismama úszás se létezik....

2022. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a nőgyógyászom azt mondta nyugodtan mehetek. Amit a strandon el lehet kapni, azt az élővízben ugyanúgy. Megnézett előtte, a méhszáj zárva volt. Én nem használtam tampont, se tapaszt (azt használtam volna, csak hiánycikk kb mindenhol) nagyon jó volt, arra kell figyelni, hogy ne nagyon melegbízbe menj, és ne gyógyvízbe. De a langyos úszkálós teljesen megfelelő:)
2022. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Nődokival beszéltem, méhszáj zárt, így én vettem kifejezetten úszáshoz való tampont, és mentem a nyáron többször is a kislányommal strandolni.

Meleg vízbe nem mentem.

És gyakran cseréltem a tampont.

Nem volt semmi gond.

2022. szept. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%

A tamponon átfolyik a víz. Akkor már inkább uszodai tapasz, vagy intimkehely.

Egyébként nt egészséges terhességnél nincs akadálya.

2022. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
#8. Úszótampon. Keress rá.
2022. szept. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
Mi nyáron voltunk wellnesezni és 2 kismamát is láttam. Az egyik már igencsak előre járt a terhességben, ő nem fürdött, a medence szélén ült. A másikon épp hogy csak látszott a pocakján. Ő fürdött de tényleg nem úgy mint mi, nem sokat volt bennt.
2022. szept. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!