Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még nem tudom hogy lesz -e...

Még nem tudom hogy lesz -e baba egy hét mulva kellene megjönnie . Tüneteim igy nincsesen tesztet még nem csináltam . Igy mehetek a strandra mert olvastam hogy terhesen nem lehet menni de viszont nem tudom hogy van-e babam vagy nincs?

Figyelt kérdés
Koszi a valaszokat?
2019. aug. 1. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes is leszel, lényegében még nem vagy az.

Nem élhetsz úgy, hogy mindig azt feltételezed terhes vagy.

2019. aug. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a strandra és érezd jól magad.
2019. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy (még) terhes, nyugodtan mehetsz.

Akik már 8 éve próbálkoznak, szerinted nem is járnak strandra mert bármikor terhesek lehetnek? :D

2019. aug. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy egészséges embrió beágyazódását nem zavarja, ha strandra mész. Ha nem esel teherbe, csak kémiai terhesség lesz vagy ne adj' isten a korai hetekben elvetélsz, annak nem ez lesz az oka. Persze vigyázni kell magadra terhesen, de gyakorlatilag még nem vagy az, és a túlzott aggódás többet árt, mint a strand vagy bármilyen program.
2019. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugye a kérdésed nem komoly? Még nem vagy terhes. Menj strandra, élvezd az életed.
2019. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mehetsz. Jól írja a hármas, hogy akkor ennyi erőből sokan évekig nem mennének strandra.
2019. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 khniki ***** válasza:
Terhesen is szabad strandolni. Ha nem természetes vízbe mész, hanem medencébe, este tegyél be egy lactobacillus kúpot!
2019. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én terhes vagyok és voltam strandon. És úsztam is. És a hullám medencében is voltam. Mehetsz strandra terhesen is ha zárt a méhszáj és amúgy nem vagy hajlamos fertőzésekre. Persze van aki semmit nem kockáztat, de azért még ne ásd el magad.
2019. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Terhes vagyok koszi a kommenteket
2019. aug. 16. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!