Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Edzhetek továbbra is 90 kg...

Edzhetek továbbra is 90 kg súlyokkal terhesen?

Figyelt kérdés
Hozzá vagyok szokva.
2022. szept. 14. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Edzhetsz de én 90-nel nem nyomnam 🤔
2022. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Terhesen nem szabad nagy súlyt emelni, márpedig ez elég sok.

Hány hetes terhes vagy?

2022. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha pár év múlva be akarsz pisilni, persze….
2022. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Ehet edzeni, de kivsit könnyíteni a dolgon.

Ha eddig 90 akkor most 50 kg

2022. szept. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csökkenteni kellene. 3-nak igaza van, a kismedencei terhelés nagyon nem mindegy, simán okozhat maradandó inkontinenciát simán csak egy túl nagy baba kihordása is, hát még a nagy súlyos edzés. Nagyon megváltozik ám arrafelé az anatómiád, ezért kell csökkenteni, nem azért, mert nem vagy hozzaszokva. 2/3-ra csökkentést mondott nekem az edzőm. A futást is azért javasolják csökkenteni és 3. trimeszterre abbahagyni, mert ugyanezt okozza.
2022. szept. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem gondoljátok hogy komolyan kérdezi ugye? Ennyire felelőtlen nem lehet aki gyerek vár...
2022. szept. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

6, amikor igazán számít, akoor már nem fogja birni úgy sem… aki a nagy súlyos edzésekhez van szokva, az sokkal többet bír…


Viszont, aki ennyire edz, annak szerintem jobban képben kellene lennie, higy mit lehet és mit nem, mint nekünk.

2022. szept. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7 pont ezért gondoltam hogy nem komoly a kérdés. Nem lehet kezdő.
2022. szept. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!