Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. héten ez normális?

6. héten ez normális?

Figyelt kérdés

5 hét +3nap

Tudom, relatív, de: pisiléskor vettem észre enyhe, nagyon enyhe elszíneződést a wc papíron, ami vérre utalhat, illetve egész gyakran érzek alhasi fájdalmat. Nem mindig ezt a tipikus szurkálósat... Holnap reggel azonnal megyek orvoshoz, de nem tudok nyugodtan aludni. PCO mellett, természetes úton jött össze a baba.



2022. szept. 14. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem erősödik a vérzés, illetve nem kísérik görcsök, talán nincs nagy baj, persze biztosabbat a vizsgálat mutatna.

Az orvosnak holnap mindenképp jelezd. Kaptál eddig progeszteron pótlást? Ha nem, most mindenképp kérj, mert attól is barnázhatsz.

2022. szept. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En ügyeletre mentem ezzel. Nem tudom nalad mit jelenthet h nagyon enyhe. Ha egyértelműen ver, az nem jo.
2022. szept. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én,inszeminációval létrejött,6 hetesen barnázó,13 hetesen vérző terhességem most 21 hónapos,egészséges kisfiú😀 Belém is tömték a progeszteront. Egyelőre ne izgulj,sok terhességnél van ilyen.
2022. szept. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első pár hétben nálam is volt rózsaszínes egészen kis mennyiségű "pecsètelés" amit éppen csak a WC papíron lehetett látni. Lehetett egy apró hajszálèr repedés. Nem fordultam vele orvoshoz. Azóta sem ismétlődött.
2022. szept. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy baj lesz belőle az is lehet hogy nem 🤷🏻‍♀️

Végülis a vérzés nem jelent jót soha sehol…

Így ezt inkább majd az orvos megmondja!

Reméljük semmi baj nem lesz!:)

2022. szept. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia

Miújság azòta kérdező?

Elmúlott? És voltal

orvosnál?

Hasonlòan vagyok mint te

2022. szept. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Minden rendben.

Kaptam progeszteront.

2022. szept. 28. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!