Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestantol nem jön meg?

Utrogestantol nem jön meg?

Figyelt kérdés

3napja teszteltem pozitívat és tegnap rózsaszínes folyásom volt. Már este bevettem 2 utrogestant meg ma reggel is és azóta semmi vérzés vagy rozsaszines nem jelentkezett. Most kellett volna ,hogy meg jöjjön . A teszt továbbra is nagyon erős pozitív . Előző terhességemben is hasonlóan voltam . De ha esteleg most meg akart jönni , van ,hogy az Utro miatt abba maradt? Erre az előzőnél nem is gondoltam de ott rendben volt utána minden.

Tapasztalatokat várnék aki hasonló cipőben járt már.

Köszi előre is. :)



#Utrogestan #Rózsaszín és folyas
2022. szept. 15. 13:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én ciklus 14napjatol hasznaltam napi egy utrogestant hüvelybe. Eltelt a nemvárt majd +5nap.tesztek negativak, abbahagytam az utrot és rá két naora 38.ciklusnapon megjott.

Hogy megjott e volna utro mellett is azt nem tudom.

2022. szept. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen,az Utrogestan visszatartja a menstruációt persze.
2022. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Mikor elvetéltem hiába szedtem, ami kiakar jönni kijön.

Élet képtelen terhességet nem tart bent

2022. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem megtartotta:( Mennem kellett műtétre:(

#2

2022. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát a menzesznek/vetélésnek feltétele, hogy a progeszteron szintje leessen szóval igen, emiatt nem jön meg.

De ha a terhességgel gond van, világot nem fog váltani, csak akkor segít, ha amúgy progeszteron hiány okozza a vérezgetést. Életképtelen embrió simán nem fog fejlődni.

2022. szept. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Így van!Velem is ez volt hogy nem fejlődött és szívhang sem lett de még pulzálás sem csak megfelelő méretű petezsák és szikhólyag szintén megfelelő méretű és embriócsomó a 6.hétig.Majd visszamentem a 8.héten és akkor derült ki hogy ez egy missed ab.
2022. szept. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A terhestünetek ugyan úgy megmaradnak? A teszt pozitív marad ameddig nem ürül ki?


Előző terhességemnél elöntött a vér és utro hatására megszűnt a vérzés csak kis Barnázás maradt. De most valamiért félek….. előtte erre nem is gondoltam , hogy elhal és úgy bent marad..

2022. szept. 15. 21:38
 8/15 A kérdező kommentje:
Tehát ha szedem továbbra is az Utrogestant és ne adj Isten nem fejlődik az embrió , akkor a teszt marad pozitív meg a terhes tünetek is megmaradnak addig ameddig az utro-t szedem?
2022. szept. 15. 21:39
 9/15 anonim ***** válasza:

Megmaradhatnak a terhes tünetek Utrogestantól függetlenül is egy ideig és az Utró nem engedi hogy vérezgess sok esetben.A teszt egy ideig még pozitív mivel ki kell ürüljön a hcg,nyilván ha idősebb a terhesség akkor több idő.

Erre most ne gondolj mert lehet minden a legnagyobb rendben van!

2022. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtatást :) Nagyon aggódók sajnos… pedig ő már a 6 gyermekünk lenne/lesz :) jobban aggódók mint a többinél :(
2022. szept. 15. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!