Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Észre venném ha elvetéltem?

Észre venném ha elvetéltem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pozitívat teszteltem, de nem tartott sokáig az örömöm, másnap barnás folyásom lett. Természetesen bepánikoltam. Felhívtam a dokim, ő javasolta, hogy kezdjem el szedni az utrogestan nevű gyógyszert, terhesvitamint, pihenjek és ha elmúlik a barnázás, 10-14 nap múlva menjek el és megnézzük ultrahangon, hogy mi a helyzet.

Na már most azóta természetesen csak agyalok, hogy vajon mi lehet odabent. Azt olvastam, hogy ha elment a baba, akkor az utro nem hagyja, hogy kitisztuljon a méh. Illetve arra is gondoltam már, hogy lehet csak kémiai terhesség volt és igazából csak a menzeszem akart megjönni, amit most ez a gyógyszer miatt leállítottunk? Ha elment a baba akkor még 10 napig (csúnyán fogalmazva) bennem lesz, mert nem tud kitisztulni a méhem?

Ha csinálnék még terhestesztet abból kiderülne valami? Ha minden ok, és megvan a baba akkor erősödne, ha véletlen elhalt akkor halványodna?



2022. aug. 14. 19:32
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Egyébként másnapra el is múlt a barna folyás.
2022. aug. 14. 19:34
 2/22 A kérdező kommentje:
Ja és menzesz előtt 1 nappal lett pozi a teszt és menzesz napján volt a barnázás. Bocsi, hogy utólag csatolom az infókat...
2022. aug. 14. 19:38
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi szerintem semmi gond ha azóta se volt ilyen
2022. aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
28%
Csinálj tesztet hogy megnyugodj
2022. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%

Nem gondolnám hogy gond van, mivel ahogy írtad nem tartott soká a folyás, és más tüneted sincs( erős vérzés, erős hasfájás)

De biztonság kedvéért én csinálnék egy tesztet!:)

(de ha lehet ne 10-et mert az nagyon érzékeny)

2022. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Szerintetek akkor halványodna ha probléma van? 5 napja teszteltem 10-essel,reggel megpróbálok egy erősebbet.


Bánom már, hogy egyből szóltam az orvosnak, ahogy megláttam a barnás váladékot, lehet várni kellett volna 1-2 napot, hogy meglássam elmúlik e magától vagy megjön a menzesz vagy mi lesz...

2022. aug. 14. 20:40
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Figyi ha csak pici volt akkor nemhiszem hogy gond van!

Én pozitív teszt után egy héttel csináltam egy új tesztet, hogy megőrizzem emlékbe, és olyan erős lett a teszt csík hogy a kontroll alig látszódott 😄

Szóval igen erősödnie kellene!:)

2022. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen, kevés volt, délután 4 felé észrevettem, felhívtam a dokit, gyorsan elszaladtam venni a gyógyszertárba és estére már be is tettem az első bogyót. Másnap reggel pisiléskor nagyon halványan látszódott, azóta pedig átlátszó a színe vagy fehér. Görcseim nincsenek.
2022. aug. 14. 20:55
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szorítok neked nagyon!

Nyugalom és kitartás!

2022. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy!
2022. aug. 14. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!