Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben keresek nőgyógyász...

Debrecenben keresek nőgyógyászt akihez tudok járni terhes gondozásra. És az Egyetemen is dolgozik hogy tudjak szülni Balla ilyen lehetséges?

Figyelt kérdés
Ha tudtok várom az ajánlatokat ?
2022. szept. 15. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Orvost jelenleg Magyarországon nem lehet választani. Mindig az ügyeletesnél szülsz. Kivéve magánklinika. Szülésznőt néhány kórházban lehet választani. Erről számlát is adnak.
2022. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Plusz, ha az az orvos az ügyeletes épp akihez várandósgondozásra jártál akkor sem szülhetsz nála, csak ha minden kötél annyira szakad, hogy végképp nincs más aki levezesse a szülést.

Szomorú dolgok ezek :(

2022. szept. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A körzetes kórházban szülsz az ügyeletesnél, terhesgondozásra bárkihez járhatsz. Tavaly óta nem szülhetsz a magán orvosodnál állami intézményben.
2022. szept. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szülni ugyan nem tudsz nála, ahogy az előző válaszolók is írták, de én Dr. Zatik Jánoshoz jártam, és csak ajánlani tudom.

Neki csak magánrendelése van, de mivel úgysem tudsz szülni annál, akinél akarsz, így ez nekem külön jó volt, mert legalább szinte minden nap rendel valamikor, így mikor valami megijesztett, el tudtam hozzá menni, akár soron kívül is.

Utóljára barnázás miatt mentem hozzá, fogadott időpont nélkül, és meg is állapította az idő előtti burokrepedést, tőle mentem is egyből a klinikára, ahol pár nap múlva megszületett az egészséges kisfiam 😀

2022. szept. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!