Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vészeljem át?

Gyak.kérd. kérdése:

Hogy vészeljem át?

Figyelt kérdés
26 hetes kismama vagyok és az orvos eltiltott a szextől mert nyitva vagyok de nagyon hiányzik,feszült,ideges vagyok soha nem voltam eltiltva .

#Szex eltiltás
2022. szept. 20. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, de ezt nehéz megérteni, hogy egy felnőtt ember ezt ne tudná kezelni...
2022. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Tedd mérlegre. Mi a fontosabb

A gyereked élete önmegtartóztatással, vagy a röpke örömök, de lehet a gyereked életébe kerül.


Komolyan nem is értem, minek vállal gyereket, aki ennyi áldozatra nem képes.


Én a 17.héttől voltam eltiltva, túléltem, nem haltam bele

2022. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem a kérdést. El vagy tiltva tőle, az okát is tudod. Mi az hogy hogy vészeld át? Úgy, hogy felfogod, hogy miért van szükség erre, és kész. 😄

“Praktikát” nem tudok rá mondani, mivel ilyenkor magától az orgazmustól tiltanak el, tehát nem tudom azt mondani, hogy oldjátok meg máshogy. Ki kell bírni, ez a megoldás.

2022. szept. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Az első trimeszterben szextilalom volt nálunk is. Mondjuk mi mindketten akartuk a babát, így nem a szex volt a prioritás.

Ha csak szexszel tudod a feszkót levezetni, az meg már régen rossz...

2022. szept. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Hát az ember csak tudja magát kontrolálni.Én a 20.héttől voltam eltíltva,szülésig.Aztán még + 6 hét ugye.Nem jó,de a saját gyerekem egészsége érdekében megérte.
2022. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de 26 hetesen nyitott méhszájjal a dugás hiánya a legkisebb gondod.
2022. szept. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk úgy, hogy felnőtt ember vagy, nem egy ösztönöktől vezérelt lény.
2022. szept. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!