Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rengeteget hányok, semmi nem...

Rengeteget hányok, semmi nem marad meg bennem. Valami ötlet, hogy vészeljem túl ezt az időszakot?

Figyelt kérdés
Most 8 hetes vagyok,második baba,és az elsővel is ugyanez volt,csak akkor annyiban volt másabb a dolog hogyha kedvem szottyant lefeküdtem pihenni.Most meg itt a picikém aki 10 hónapos és nincs erőm foglalkozni vele.A párom nagyon sokat segít ha itthon van de ez sem megoldás mert neki is szüksége van pihenésre.Ha itthon van csak fekszem egész nap.Valami ötlet?
2009. aug. 8. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a hideg citromos víz kortyolgatása vált be,nagymértékben csökkentette a hányások gyakoriságát.
2009. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát igazából ötlet sok van, de nekem egyik sem jött be! B6 vitamin, gyömbéres keksz, kóla, hideg ital, fagyi, keksz, homeós bogyók.

Nekem négy terhességem volt, mindegyiket 18 hétig végighánytam (napi 20-30-szor), semmi sem segített.

Annyi szerencsém, hogy nagy közöttük a korkülönbség, így kicsi babám soha nem volt mikor terhes voltam.

Kitartás, nem irigyellek, nagyon nehéz lehet pici mellett rosszul lenni.

2009. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a gyömbér teát nagyon ajánlom és normafloret szedtem. Teljesen nem mult el de kibirható volt. Elötte felkelni se tudtam,még az öblitőm illatától is /amit eddig imádtam/ hánynom kellett. Kitartás!!!
2009. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia


Én az elsővel végig hánytam de a Borsmenta tea (a patikai) és a cocculine-szopogatós tabletta valamint a jéghideg citromos fekete tea nagyon sokat segített. A másodiknál nem volt semmi,viszont most ismét rettenetes volt az elején és most pediglen csak a mentatea segített de hatalmas mennyiségben jó hidegen apró kortyokban, nem ettem vagy 4-5 hétig csak a tea maradt meg.

Kitartást minden jót. 35-hetes km

2009. aug. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!