Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhesvitamin a jobb?

Melyik terhesvitamin a jobb?

Figyelt kérdés
En a femibion 2-est használom, szerintetek ez jo vitamin? Ennel esetleg nincs olcsobb? Mivel ez 9000 ft/ 28nap

2022. szept. 21. 15:53
A kérdező szavazást indított:
Femibion
Elevit
Dr Ceiczel
Gravida
Jutavit
Más
44 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Én czeizelt használtam, de csak az első trimeszterben, utána csak folsav, c+d vitamin, meg magnézium. 3. trimeszterben pedig vasat is szedek ezek mellé, meg b vitamin komplexet.
2022. szept. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Gal babaváró.

Mondjuk nem olcsó, de jobb.

2022. szept. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dm babavaro vitamint szedtem. Nem csak az ára miatt. Ugyanaz megvan benne mint a több ezer forintosban. Orvos mondta hogy ugyanaz csak a márkát fizetjük meg,es az orvosnak ez van kiadva hogy ajánlja a drága vitamint. Dm-es toketeles.
2022. szept. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bennem csak a Jutavit maradt meg mert az összes többit kihánytam. Teljesen jó volt a vérképem.
2022. szept. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó, van benne jód?



Egyébként a Trimesztert kezdtem szedni de már 2x hánytam tőle 4 nap alatt így inkább nézek mást. Ezt ajánlotta a patikus, hogy ennek van jódmentes változata de hát visszajön szóval értelme nem sok van így.


Első terhességem alatt végig a Gravidát szedtem és nem volt bajom tőle. Második terhességem alatt nagyon sokszor hánytam tőle és a Femibion 1-et majd 2-őt kezdtem szedni.


2. szülésem után derült ki a PM túlműködés és nem szedhetek jódosat, most pedig meg vagyok lőve mit kellene, mintha a Jutavitról hallottam volna, hogy abban sincs.

2022. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

A GAL tudományosan a legjobb és valóban annyiba is kerül. Van benne elég D-vitamin, folátként van benne a folsav (merugye az emberek jó része nem tudja feldolgozni az utóbbit), van benne jó felszívódású K2, meg ilyenek. A dm-es is jó, valóban, különösen amióta van benne omega, csak mindenből homeopátiás mennyiségeket tartalmaz. És ugye, annyiba is kerül. ;)

Azokat a termékeket nem kommentálom, amiben rosszul hasznosuló ásványi anyagok vannak (pl. cink-oxid, magnézium-oxid) vagy egymás felszívódását akadályozó anyagok.

2022. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Gal! 😊
2022. szept. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Szia!


Ha a Sipo Patika weboldalán rendeled meg a Femibiont, akkor a 8 heti 9489 Ft (a 28 napos online 5489 Ft). Sokszor van ingyen szállítás, de ha van a közeledben átvevő patika, akkor oda mindig kiviszik szállítási költség nélkül. Így sokkal barátságosabb azért. :)

2022. szept. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszi. Sajna keson olvastam.

Parom most hozta a femibion 2est 8000 Ft volt a Benuban 28+28 db-os

Ez ugye az 1 havi.

2022. szept. 22. 18:05
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

5! Nem tudom, de a dm oldalán fent van szerintem az összetevők listája. 3 eve szedtem, azóta nem emlékszem rá 😅

Kérdező : nem baj, majd következő hónapra veszel mást :)

2022. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!