Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki cigizett terhesen, lett...

Aki cigizett terhesen, lett valami baja a babájának?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi:

hogy

●napi hány szálat szívtak?

●mikor derült ki, hogy beteg a baba?

●milyen betegséggel született?

●hány kg-osan született?



2022. szept. 23. 10:25
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
39 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
78%
Hülye anyja lett a gyereknek.
2022. szept. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%
Koraszülött lett
2022. szept. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
Anyám anno cigizett, igaz nem végig, csak az első trimeszterben, mert későn derült ki,hogy várandós. Koraszülött lettem (30. Hétre születtem), és alacsony növésű vagyok (154 cm). A családomban senki nincs 170 cm alatt, szóval valószínűleg ez is emiatt van.
2022. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
Ja az lemaradt, pedig kérdezted, 1700 grammal születtem. (3as vagyok)
2022. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen mindegy massal mi tortent. Ha itt mindenki pozitiv valaszt adna, attol meg nektek illetve neki lehet baja…

En nagy dohányos voltam de ahogy neki vágtunk letettem…

2022. szept. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer a nőgyógyásznál kint a váróban lehetett hallani, ahogy bent az orvos szinte kiabál a kismamával, hogy miért dohányzik terhesen. Fel is sorolt egy csomó lehetséges rendellenességet, hogy mit okozhat ezzel a babájának, és hogy a magzat ilyenkor nem kap rendesen levegőt. Durva volt hallgatni, de megérdemelte.
2022. szept. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%

Anyósom "csak" passzívan dohányzott, mert após a lakásban szívta, és konkrétan vágni lehetett a füstöt.

Az első gyerekük bölcsőhalálban meghalt. Az utána születő sógornőmnek korrigálható egészségügyi problémája lett. A férjemnek idegrendszeri problémái vannak és ezzel kapcsolatba hozható kézremegése.

Mivel vannak már tanulmányok a témában, én hajlok rá, hogy a dohányzással van összefüggésben.

[link]

2022. szept. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.


Sajnalom 3as, milyen pici voltal:(


En is nagy dohanyos voltam kb napi 15 szalat szivtam, ameddig nem tudtam meg, hogy terhes vagyok .

2022. szept. 23. 10:48
 9/31 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!

Koszonom szepen a valaszt, elolvasom!

A passziv dohanyzas azt mondjak roszabb, de parom nem dohanyzik mellettem.

2022. szept. 23. 10:50
 10/31 anonim ***** válasza:
75%
Anyukám dohányzott mind a 4 terhessége előtt. Amikor megtudta, hogy várandós, akkor természetesen abbahagyta. Mind a négyen egészségesen, 3 kg feletti súllyal születtünk.
2022. szept. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!