Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhességnél hasi...

9 hetes terhességnél hasi ultrahang?

Figyelt kérdés

9 hetesen voltam ultrahangon. Az orvos először hüvelyi ultrahanggal nézett meg. Pár percig vizsgált,majd annyit mondott hogy minden rendben,de azért ő ránézne a babára hasi ultrahanggal is. Ott is minden rendben volt.

Volt már másnál is így,hogy szükség volt mindkét ultrahang vizsgálatra? Ha igen,mi okból lett csinálva ilyen korai terhességnél hasi ultrahang?


2022. szept. 26. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most 10 hetesen voltam, ugyanez volt, azt mondta már túl nagy, így nem látja olyan jól hüvelyivel.
2022. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fordítva volt, 10 hetesen csak hasi ultrahangot csinált egy helyettesítő orvos, és közölte, hogy az ikreim közül az egyik felszívódott, mert ő nem látja.

Két nappal később elmentünk egy magánorvoshoz, hüvelyi uh-n gyönyörűen ott volt mindkét gyerek. 🙃

2022. szept. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Nálam a 9. héten, a kombinált tesztet megelőző ún. életjel megállapító UH is hasi volt már, úgy, hogy előtte mindig, és utána nap is a reprodukciós intézetben csak hüvelyit csináltak.
2022. szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a 10. héten voltam egy állapotfelmérő UH-n (a megállapítás és az 1. genetikai között), az volt az első hasi UH, és onnantól kezdve mindegyik az volt.
2022. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 🙂
2022. szept. 26. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!