Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális ha felek a 12...

Az normális ha felek a 12 heti terhességi ultrahang tol hogy mindent rendben találnak rossz érzésem van?

Figyelt kérdés
2022. szept. 12. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem normális, mindenki picit tart tőle, hogy minden rendben van e. Én minden UH előtt izgulok.
2022. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem azok vannak kevesen, akik nem aggódnak. Sokért nem adnám, ha a helyükben lehetnék. 🙂

A 12. heti genetikai után én kicsit megnyugodtam, de ma, 16. hetin a saját orvos vizsgálata előtt megint izgultam, aludni sem bírtam az éjjel.

Most megnyugtatott, hogy annyira rendben lévőnek tűnik minden, hogy szerinte nem kell izgulni a 20. heti genetikai miatt sem, de hát majd ahogy közeledik, biztos megint ezen fogok kattogni. 😁

2022. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én jövőhét szerdán megyek 12. Hetesre (13+3 leszek)

Én is nagyon izgulok!

Nem vagy egyedül 😄

2022. szept. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen normális. Mindenki máshogy reagál rá. Itt ahol én élek összesen 3 UH van a terhesség alatt. Én eddig kettőn voltam, de mindig kicsi izgulás volt bennem (utálok kórházba menni).

Amikor a többi vizsgálatra megyek a terhesgondozáson, akkor nem izgulok soha, mivel az sokkal barátibb környezetben van.

2022. szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szerintetek ilyenkor megtudják állapítani baba nemét?

Igaz csak egészséges legyen🙂

2022. szept. 12. 16:46
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem takargatja magát, akkor igen. 😀 Nekem is elég biztosra mondta az orvos, hogy fiú (mutatta is a kukacát), most pedig a saját dokim is megerősítette a 4 héttel korábban kapott tippet.
2022. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Mikor mész?Én jövőhét kedd és izgulok nagyon.😬😬3 hete voltam utoljára ultrahangon.Igen,ha ugy fekszik ,meg tudják mondani a nemét.
2022. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Én is félek az ultrahangoktól, pedig nálam már a 32. heti a soros, és már bőven érzem is aktívan mozogni odabent, tehát technikailag nem lenne okom félni. Mégis aggódom, hogy minden rendben legyen, szerintem mindenki így van vele.

A 12. heti UH-n nekem mindkét terhességemnél egyből tudtak tippelni. Nem 100% még, de azért elég nagy valószínűséggel tudnak mondani rá valamit.

2022. szept. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is nagyon izgulok.😬 Valamilyen szinten szerintem normális, sőt szerintem az a fura ha valaki egyáltalán nem izgul miatta.
2022. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon korán látszódtak a dolgok. 12. Héten mindkettő neme ki is derült. A fiút korábban tudta a doki, de nem mondta. Ő mindig mutogatta magát.
2022. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!