Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatos hasfeszülésnél mit...

Folyamatos hasfeszülésnél mit csináltatok? Mennyire feküdtetek sokat? Vagy tettétek a dolgotokat tovább?

Figyelt kérdés
A derekfajason kívül más nincsen. Csak a has feszítő érzés.
2022. szept. 27. 17:00
 1/7 A kérdező kommentje:

Írtam az orvosnak, vagyis kérdeztem tőle, hogy ez mitől van, mennyire vegyem komolyan, talán időben válaszol.

De kíváncsi vagyok a ti tapasztalataitokra is.

2022. szept. 27. 17:46
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Magnéziumot szedek rá és lepihenek, ha ilyen van. Általában segít, utána amikor elmúlik, teszem tovább a dolgom, bár azért jellemzően a keményedés (mert amit leírsz, az az) akkor jelentkezik gyakrabban-erősebben - nálam legalábbis - amikor kicsit túlterhelem magam, szóval ráérősen és kicsit visszafogottabban folytatom azt a bizonyos tevékenységet.
2022. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én nagyon lassan csinálok mindent emiatt, de mégis. Munkahelyen is sokszor pihenek, igaz nem fekve. Ha sétálok is lassan teszem.

Mindent nagyon ráérősen teszek, de nem nagyon használ.

2022. szept. 27. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam is a magnézium és egy kis pihi szokott segíteni.
2022. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Ma egesz nap fáj. De itt van a kétevesem, nem pihengethetek, amikor akarok. Szóval ki kell bekkelni, muszáj tennem a dolgomat, főzni, jatszani vele, levinni, altatni. Ha nem kéne ezt csinálnom, tuti lepihennék.
2022. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Hányadik hétben jársz? Nekem is borzalmasan feszült a hasam, én kicsi vagyok, mármint keskeny és az utolsó trimeszter nem volt épp kellemes. Nekem akkor feszült amikor nagyot fordult vagy nagyon nyomta ki magát. Ráadásul harántfekvést választotta a kisasszony ami miatt 36 hét után szinte fel sem tudtam állni a hasfeszülés miatt (ezután repedt a hasam). Magnerotot szedtem és sokat fekudtem, de igazából nem volt jobb mintha csináltam volna bármi mást.
2022. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Még csak a 16.-7-ben szóval ez a forgás, nyomás nem opció.

Abban bízok, hogy csak a belső változások miatt van.

Én is azt szedek.

2022. szept. 27. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!