Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesség ez?

Lehet terhesség ez?

Figyelt kérdés
Éles hasszurkálás néha jobb, néha bal oldalon, mintha meg akarna jönni érzés, néha hasfeszülés. 1hét múlva kellene megjönnie (persze mondhatjátok, hogy meg fog jönni, azért érzem) NADE mióta "nagylánnyá" váltam, így még sosem éreztem magam menzesz előtt. 9hónapja próbálkozunk a férjemmel, de eddig nem sikerült. Reménykedünk! Köszi ha tudtok tapasztalatot mondani!

2022. aug. 20. 17:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kivárod az egy hetet és majd teszt!:)
2022. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Még kiegészíteném annyival, hogy érzékenyebbek a melleim is, gyakoribb a fehérfolyásom is,mint ovulációkor, de ugye 1,5 hete voltam a legtermékenyebb, az első napokban gyúrtunk rá a babaprojektre. Tehát ez a folyás az ovuláció miatt nem lehet. Ötletek?
2022. aug. 20. 18:29
 3/20 A kérdező kommentje:
Türelmetlen vagyok sajnos 😅nameg az előző terhességemnél is csak a 10.hét után mutatta ki a teszt, addig bármilyet csináltam(hetente 2-3félét) mind negativ volt 😵🙈
2022. aug. 20. 18:30
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
1 hét mulva kell megjönnie. Még be se ágyazódott rendesen,hogy lenne már bármi féle terhes tüneted?!
2022. aug. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Khm az előző terhességemnél is kb ugyanekkor kezdődtek tünetek, mégsem mutatott a teszt a 10.terhességi hétig semmit... Ezt mivel magyarázod?! 🤔🤔
2022. aug. 20. 18:34
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Lehet terhesség, de a “tüneteidet” még nem okozhatja. Ha terhességtől lennének, pozitív lenne a teszt is, de ha tudod az ovulációt, akkor nyilván még korai tesztelni.
2022. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy pont akkor is ilyen tüneteid voltak, de akkor sem a terhességtől konkrétan.
2022. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Arra van ötleted, hogy a tüneteimet mi okozhatja? 🤷🏽‍♀️
2022. aug. 20. 18:38
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
Nincsen. És simán kehet, hogy terhes vagy, szurkolok érte. De nem mondhatjuk ennyire rá, hogy 100%, csak azért, mert a múltkor így volt, bármennyire is szeretnéd
2022. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
Én csak a saját tapasztalatomat tudom írni, egyszer voltam terhes és egyszer szültem életemben, de semmivel sem volt másabb az egész, mint előtte. Minden ugyanúgy PMS-nek tűnt. Mondjuk megmondom őszintén, nálunk becsúszott a kis drága, úgyhogy nem voltam rástresszelve, nem nagyon figyelgettem magam.
2022. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!