Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen hol helyezkedik el...

16 hetesen hol helyezkedik el a baba? A köldök környékén, vagy lejjebb?

Figyelt kérdés
Két napja érzek a köldököm magasságában, vagy picit fentebb, olyan kis buborékszerű mocorást. Ez már a baba lehet? LÉtezik, hogy olyan magasan van?
2010. szept. 26. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még lejjebb van, a méhed teteje a köldök alatt úgy 2 ujjnyival lehet. De nem biztos, hogy igazam van, ez csak az átlag, lehet, hogy nálad másképp van.
2010. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 16. héten én úgy tudom, hogy a méh még a köldök alatt helyezkedik el, hogyha alatta érzed, akkor lehetséges.
2010. szept. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem két ujjal a köldök alatt volt a vizsgálatnál. 2. baba.
2010. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én most 19 hetes vagyok, és még mindig egészen lent érzem a babámat, kb. a bugyi vonalában.
2010. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Mármint a méhem volt a köldököm alatt 2 ujjnyival.
2010. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor biztos nem a babát éreztem. Pedig olyan volt, mintha kis bogarak mászkálnának belülről, meg apró kis rugásszerű, de csak pár másodpercig. Csak azért gondoltam, hogy ő, mert ilyet még nem éreztem korábban.
2010. szept. 26. 18:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt lathatod: [link]
2010. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!