Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes vagyok. A hasamnál...

15 hetes vagyok. A hasamnál (a köldök és a szeméremcsont között félúton kb) bizsergett egy jó darabig a hasam. Mi lehetett az? Egy tenyérnyi részen éreztem. Ilyet még sohasem tapasztaltam. Talán a baba?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az attól függ hányadik terhességad.Ha az első,akkor még nem lehetett a babóca,mert az első terhességnél a 18.hétkörül lehet érezni a mozgolódását a drágának.De ha a második stb terhesség akkor lehet őt érezted.Boldog babavárást.Szia!Illangó

2009. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, első baba. Csak olyan fura, mert vasárnap és ma is ugyan ott érzem ezt a bizsergésfélét. Köldök alatt középúttól egy picit jobbra.
2009. ápr. 14. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!Az már a babád!!!Én már a 13. héttől érzem.Hátul tapadó méhlepényed van???Mert akkor érezheted korán,hiába azt mondják,hogy nem.


üdv.15+6heteske

2009. ápr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már hogyne lehetett a babád! Már Őt érezted! Nem mindenki 18. hét körül érzi meg az elsőt, érezheti korábban is. Ez is egyéni. Szerintem aki vékonyabb, az előbb is érezheti. 11 hós kislány anyukája.
2009. ápr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!