Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus 20 volt az ultosó...

Augusztus 20 volt az ultosó menzim! Csak Szeptember 5-én voltunk együtt a férjemmel. Pozitívat teszteltem. Szeptember 29-én voltam orvosnál aki csak egy 5,9mm petezsákot látott. Semmi mást nem mondott csak hogy 2 hét múlva menjek vissza.?

Figyelt kérdés

A gondom az hogy nincs semmi tünetem se hányinger se mellfeszülés, émelygés, semmi! Van már 2 fiam velük 5-6 héttől végig okádtam a napkat teljesen q szülésig! Most mi lehet a baj? Érzem, hogy valami nincs rendben. Nem fejlődik a terhességem? Kérlek mondjatok valamit. Október 7-re kértem időpontot újra!

Mit gondoltok?



#Nem vagyok rosszul
2022. okt. 2. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem örülj, hogy nincs tüneted. Esetleg még meg is érkezhet idő közben. Amit én átéltem senkinek sem kívánom. Brutál rosszul voltam. Remélem te maradsz ilyen szerencsés. Biztos, hogy minden rendben. Tudom, hogy nehéz de próbálj nem aggódni. Boldog baba várást kívánok! 💚
2022. okt. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor teszteltél pozitívat? Szeptember 5 vagy az utáni napokban volt peteérésed, ezt tudjuk jelenleg. Mivel nem tudni pontosan mikor ovuláltál, még akár az is lehet, hogy minden rendben. Nem muszáj rosszul lenni, akkor sem ha az első kettővel szenvedtél.
2022. okt. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat. Szeptember 21.én teszteltem először pozitívat. Remélem nem lesz baj <3
2022. okt. 2. 14:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor még ne temesd a dolgot szerintem. Én 2 és fél héttel a halvány pozi teszt után mentem, és 9,5 mm petezsák volt csak szikhólyaggal, amit látott a doki. Szorítok.
2022. okt. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én 8 nappal a pozi teszt utan mentem orvoshoz. Igazából annyira bunkó volt az sztk-ban a doki nem csodálom, hogy nem mondott mást nem is kérdeztem.... egyébként is magánban járok.. csak most ez egy különleges eset volt. Nem is az miatt aggódok amit látott az uh-on hanem, hogy nincs terhességi tünetem
2022. okt. 2. 18:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű hogy tüneted legyen, minden terhesség más. Lehet pl. most lányod lesz, ezért más. Én a második fiam várom, de ez a terhességem sem olyan mint az elsővel. Az elején nekem is csak üres petezsákot láttak, aztán 7-8 hetesen volt szívhang, de kb 2 héttel kisebbnek taksálták a számított időhöz képest. 26. hétre már 1 hetet behozott (de nem írták át a szülés időpontját- csak tudjuk hogy korábban meglesz). Egyedül a mellfájdalom volt az elején a tünetem, semmi más.
2022. okt. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jahj de jó hogy ezt írtad (utolsó) közben voltam már orvoshoz 5 hétre tippelt, pénteken megyek újra... bárcsak lányom lenne. Nagyon Boldog lennék bár a fiút is nagyon fogom szeretni.. a lényeg hogy most ne legyen baj.jo egészséget kívánok neked :)
2022. okt. 5. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!