Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig volt kényelmes az...

Meddig volt kényelmes az irodai munka?

Figyelt kérdés

26 hetes vagyok, az első babánkat várjuk a férjemmel. Irodai munkát végzek, nem stresszes, nem megerőltető, jók a körülmények, alapvetően semmi se indokolná, hogy abbahagyjam a munkát, nem is szeretném. Az eredeti terv, hogy december 1-től mennék home officba, majd szabadság és nagyjából a hónap közepétől CSED-re. Az elmúlt pár munkanapban viszont egyre inkább azt érzem, hogy nem kényelmes a hasamnak az, ahogy ülök és ahogy gépelés közben nekidőlök az asztalnak. Még bőven viselhető, és szeretném ezt a maradék 2 hónapot lehúzni.

Volt, akinek azért kellett idő előtt abbahagynia a munkát, mert nem esett jól így ülni? Ha igen, nagyjából mikor jött el ez az idő?



2022. okt. 3. 14:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nincs ertelme olyan kesob home officba menni.
2022. okt. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Én végig dolgoztam,és még stressz is volt.Én ügyfélszolgálatos vagyok.36 hetesen mentem szabira,onnan szülni,onnan gyedre.De ez mindenkinek máshogy kényelmes.
2022. okt. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A lehető legtovább szeretnék dolgozni, előbb pedig sajnos nem engednek home officba. Ezt leszámítva, hogy nem jó most ülni, nem is indokolná semmi, hogy elmenjek. Tényleg csak kíváncsi vagyok, hogy más is volt-e így, hogy nem esett jól a széken ücsörgés, a többit pedig úgyis adja majd az egészségügyi helyzet.
2022. okt. 3. 14:26
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

33 hetes vagyok, egy ideje már nem kényelmes nekem sem. Olyan 28-29 hetesen jó lett volna 100% HO menni, csak negyedévzárás miatt kivártam türelmesen, úgyis csak heti 2 napot kell bemennünk az irodába, de még ez is megterhelő már. Most októbertől már heti 1 napot leszek csak, azt is azért, mert hiányozna a társaság. 36. hétig fogok dolgozni, a munka nálam sem megterhelő vagy nehéz, nem indokolja, hogy hamarabb menjek el. Bár már azért nehéz a munkával foglalkozni, amikor inkább ruhácskákat szortíroznék és a gyerekszobát rendezném át, de itthonról dolgozva még az is belefér néha-néha :D

Nekem mondjuk ez a 2. babavárásom, az első lányommal 32. hétig dolgoztam, és az ráadásul a covid alatt volt, amikor úgy a 18. héttől kezdve állandó HO-ban voltam, de akkor már az is soknak érződött.

2022. okt. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szülés előtt 4 héttel hagytam abba, akkor kezdtem el kivenni a szülési szabadságot.
2022. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

38.hetig dolgoztam, 10órában 😅 és elég stresszben


Én kb az irodábol mentem volna szülni is. Csak a főnökasszonyommal a pénzügyeken összevesztem (konkrétan nem akart pont a finishben kifizetni, pedig be voltam jelentve) azt így eljöttem elöbb csedre.

2022. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Szülés előtt 6 héttel mentem el szülési szabadságra. Az asztal egyébként nekem is nyomta a pocakom, hátrébb tolattam kicsit a székkel mindig. Meg lehetett szokni.
2022. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
A 26. héttől kb HO-ban vagyok, de a 29. hét óta már itt sem kényelmes igazán, mert nem bírom végigülni a napot a gép fölé görnyedve a széken… viszont itthon picit le tudok dőlni, fel tudom polcolni a lábam, nyugodtan rohangálhatok wcre és nem kell vezetnem. Az irodában már tuti nem bírnám.
2022. okt. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki tapasztalatát! Igyekszem én is hátrébb tolni magam, de reflexből valahogy mindig visszakerülök az eredeti pozícióba és ismét nyom az asztal. :D Szerencsére bármikor felállhatok, a mosdó miatt érzem magam néha kellemetlenül, hogy mindenki azt nézi, ahogy 20-30 percenként kelek fel és megyek ki. Nyilván mindenki tudja, hogy mi a helyzet, csak már frusztrál kicsit. :D Első körben próbálom tartani magam az eredeti tervekhez és november végéig maradni az irodában, aztán meglátjuk, hogy alakul.
2022. okt. 3. 14:50
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
En hamar eljottem mindketszer, verzesek miatt ,de 15 het utan mar nekem baromi kenyelmetlen volt ulni egesz nap. Sajat magam nyomtam a hasam,ulve, nem az asztal ,en nem birtam volna alapesetben sem.
2022. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!