Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap előtt este vittek be a...

Tegnap előtt este vittek be a korházba nagy mennyiségű vérzésem voltaztmonták hogy vetélés aztán kiderült hogy 10hetes terhes vagyok a magzat él és a méhfalam is vastag ezért nem értették hogy miért vérzek. Szerintetek ez vetélés lessz?

Figyelt kérdés
Nemtudom mire számithatok.. hogy milessz ezután.. minimális vérzéssel engedtek haza szóval ha valakivel volt ilyen vagy ha valaki tudna nekem tanácsot adni hogy mit csináljak mi lenne jó a babának azt nagyon megköszönném! Semmi féle képen nem szeretnék elvetélni !
2022. okt. 3. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt vérzésem 7 és 10 hetesen is. Rendesen véreztem, nem csak kis pecsételés volt. Mindent rendben találtak, írtak fel progeszteront, többet nem tudtak mondani mert nem tudták mitől lehet. De mindent rendben láttak a babával, és nem láttak semmi vérzésre utaló jelet. Azóta is szépen növekszik.
2022. okt. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ilyenkor nem. lehet tudni mi lesz a vége.

Gondolom elmondták h pihengess, lehetőleg csak fekvés, és bizakodj


Szorítok h minden rendben legyen

2022. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3%
Progeszteront irtak fel? Azt mindenkepp kell!
2022. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hematoma lehet.


Sok pihenés.

2022. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

12 hetes voltam. Úgy elöntött a vér, mire a kb 10m-re levő wc-be kiértem, a zoknimba tocsogott. 7x véreztem a 7-17.hét közt, a többi nem volt ilyen durva, de nem is csak pecsételés.

Sosem tudták mi a baj.

1 éves a lányom

2022. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem semmi féle progeszteront sem írtak fel minden nap kétségbe vagyok esve de mozog a baba 🤌🤭persze sokat pihenek ezt mondták is de nem tudom lehet jobb lenne valami gyógyszerrel mondjuk magneb6 vagy nem is tudom ..
2022. okt. 4. 09:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Progeszteront azért nem írtak fel, mert 10.hetesen semmi értelme már. Ilyenkor nem progi hiány miatt vérzel.

Szedhetsz magnéziumot, de kb placebónak jó, h megnyugtasf magad.

Így h nem tudják h honnan vérzel (hematóma stb miatt) Mem is tehetsz többet a pihenésen kívül

2022. okt. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5ös vagyok.

Én sem kaptqm sosem semmit, mert erre nem tudnak mit adni.

Progreszteront csak nálunk osztogatják mint a cukorkát, más orszagokba nem, mert kb a szarnak egy pofon kategória. Egy vetélést azzal sem lehet megúszni.

Magnezium megintcsak kb semmi.


Pihenés, fekvés, nem emelés, semmi stressz. Mást nem tudsz tenni.

2022. okt. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!