Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesség, fenyegető...

7 hetes terhesség, fenyegető vetélés, gyógyszerek . Valaki segíteni ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7 hetes terhes vagyok és sajnos sokat görcsölök és barnás folyásom is van. Tegnap voltam orvoshoz, semmi olyan nagy problémát nem lát.

Felírta ezeket a gyógyszereket: Rutascorbi, Dicynon, Progesteron.

Tudom , hogy az egyik vérzéscsillapító, azt addig kell szednem amíg barnázok.

De sajnos a nagy félelembe elfelejtettem, hogy melyik az a gyógyszer amit 16 hetes koromig kell szedni :(

Valaki esetleg tudná?

Köszönöm!



2022. szept. 15. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne stresszelj pluszban. Ha megmarad a baba addig még úgyis kell orvoshoz menned akkor meg tudod kérdezni.
2022. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, ha felhívod az orvost, hogy még a legközelebbi találkozóig se ostorozd magad a feledékenység miatt.
2022. szept. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a Progesteron azt kell szedni tovább.
2022. szept. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
az előbbi kettő vérzéscsillapító, a progeszteron meg hormon, amit a sárgatest elégtelenség miatt kell szedni, addig míg a placenta át nem veszi a szerepét. Az előbbi kettőt addig szedd, míg vérzel, a progeszteront végig. Azt kérdezd meg mennyit kell szedni belőlük.
2022. szept. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
a "végig" szót úgy értettem, hogy az orvos által javasolt 16.hétig
2022. szept. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :)
2022. szept. 15. 11:22
 7/10 anonim ***** válasza:

A görcsökre a Magnerot nagyon jó

Recept nélkül kapható 3x2 is lehet szedni.

2022. szept. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hivd fel a dokit!
2022. szept. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A progeszteront szokták 16-18 hetes korig adni.De mi volna ha felhívnád az orvost és inkább megkérdeznéd?

Amúgy vagy megmarad a terhesség vagy nem.Ez sajnos az első trimeszterben ilyen két esélyes dolog.Nem azért írtam most ezt le hogy idegesítselek csak azért hogy megértsd hogy ez ilyen sz@r az elején.

2022. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a progeszteron lesz, de a 16 hétig nem nagyon szokták szedetni, inkább 12-13. A görcsök miatt legyen otthon nos-pa is.
2022. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!