Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Étterem és terhesség?

Étterem és terhesség?

Figyelt kérdés

Voltunk egy neves étteremben, ahol két ‘hibát’ is elkövettem. A főételben volt polip, hőkezelve volt, de mégis csak tenger gyümölcse, amit nem lehet elvileg. (Ezt utólag tudtam meg, hogy polip volt az a pár szelet.)

A desszerten pedig volt alkohol (bár én ezt nem éreztem) és volt a tetején egy kis ehető aranyfólia, amit bár direkt félrehúztam, hogy ne egyem meg de sajnos sikerült.

Szerintetek van miért aggódnom? Borzasztó lelkiismeret-furdalás gyötör.



2022. okt. 4. 22:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"tenger gyümölcse, amit nem lehet elvileg"


Erről én eddig nem hallottam.

Tengerparti népeknél (olaszok, görögök, spanyolok) holtbiztos, hogy esznek ilyet.

Pár csepp alkoholtól aggódni meg egyenesen nevetséges!

2022. okt. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez caak nagyzolás képp lett feldobva, semmi más...


Ha kajak komolyan kérdezed, akkor pedig keserves hónapok elé nézel...

2022. okt. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyre hülyébbek a friss terhesek..
2022. okt. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, attól, hogy polipot ettél, nem lesz nyolckarú a gyereked. :-)
2022. okt. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lehetne enni tenger gyümölcseit? NYERSEN nem szabad! Hőkezelt formában ugyanúgy lehet, mint bármilyen húst.

Az alkoholról meg annyit, hogy van aki simán megiszik néha egy kis vörösbort is, semmi baja nem lesz a magzatnak tőle.

2022. okt. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod lenne ezektől? Ha a polip hőkezelve volt, akkor teljesen jó, a desszertre rakott alkohol meg elenyésző mennyiség. Az aranyfólia meg ha ehető, akkor meg lehet enni. Hiába vagyok terhes, eszembe nem jutott volna félre rakni.
2022. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!