Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Étterem és terhesség?

Étterem és terhesség?

Figyelt kérdés

Voltunk egy neves étteremben, ahol két ‘hibát’ is elkövettem. A főételben volt polip, hőkezelve volt, de mégis csak tenger gyümölcse, amit nem lehet elvileg. (Ezt utólag tudtam meg, hogy polip volt az a pár szelet.)

A desszerten pedig volt alkohol (bár én ezt nem éreztem) és volt a tetején egy kis ehető aranyfólia, amit bár direkt félrehúztam, hogy ne egyem meg de sajnos sikerült.

Szerintetek van miért aggódnom? Borzasztó lelkiismeret-furdalás gyötör.



2022. okt. 4. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Semmi bajod nem lesz. Ne stresszelj ennyire, mert így nagyon nehéz terhességed lesz.
2022. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Hűh.. én nem tudom, ennyire nem szabad túlaggódni. Semmi bajod nem lesz. Régen a dokik vörösbors vagy konyakot ajánlottak vérszegénység ellen, és nem nyers tengeri kütyüt ettél...ne legyen lelkiismeret furdalásod.. sőt, ha ízeltt és jólesett, egyed nyugodtan máskor is :)
2022. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Hőkezelt polipról és vagy 2 csepp alkoholról van szó, nem nyers gömbhalról meg egy üveg rumról… mégis mi bajod lenne?!
2022. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Ne aggódj, ne furdaljon emiatt a lelkiismeret! Többet árt, mint az, amit az étteremben ettél... Pár csepp alkohollal elbír a májad, valószínűleg nem jut tovább. A polip hőkezelve volt és nem akkora mennyiség, hogy az esetleg abban feldúsult ez-az gondot okozzon.
2022. okt. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Miért ne lehetne enni? Csomó tengeri herkentyűt ettem, mert imádom. Nyersen nem lehet ennyi. A pár csell alkohol meg na, ennyire ne legyél paragép, mert iszonyú hosszú terhesség lesz, nem beszélve arról ami utána jön. Semmi baja nem lesz, nyugi.
2022. okt. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
*csepp
2022. okt. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Van ennek valami elozmenye? Tul vagy par vetelesen es/vagy lombikbaba?

Esetleg ebben az esetben ertheto, hogy rettegsz, talan.

De amugy meg fogsz orulni, ha igy folytatod.

2022. okt. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne lehetne tenger gyümölcseit enni? Én Olaszországban voltam terhes, simán ettem.
2022. okt. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Mostanában tele vagyunk ilyen kérdésekkel.

Ha tényleg aggódnál, az orvosodat hívnád.

2022. okt. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Japánban sushit is esznek a terhes nők, franciáknál megy a borozás ebédnél. Semmi bajod nem lesz. Főleg egy neves étteremben vigyáznak miből készítenek ételt.
2022. okt. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!