Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hany hetes terhes lehetek?

Hany hetes terhes lehetek?

Figyelt kérdés
augusztus 16. an volt meg utoljára a menzeszem,szeptember 17.en nögyogyasznal voltam egy fertözes miatt . A Dr Ur nem látott ekkor terhesseget de en aznap este halvany pozitivat teszteltem ,igaz alig volt látható de látszott , azóta erös.Október 3.án voltam ujra nögyógyasznal ahol petezsakban szikholyag látszott csak 6 mm . a menzeszemhez számolva kisebb a terhességem meg fog magarni szerintetek?tudom hogy nem lehet erre mit mndani biztosan de mégis..
2022. okt. 9. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A menstruációd szerint már 7 hetes terhes lennél, azért ha a nemvárt után 1 nappal már kimutatta a teszt, max. 3-4 nappal később foganhatott, ahhoz képest is túl nagy a lemaradás.


Szerintem sajnos ez nincs rendben :/

2022. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
17.én kell mennem vissza ..akkor nincs esely hogy megmaradjon?olyan nincs hogy lasabban fejlödik?
2022. okt. 9. 11:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A 12.hétig kb mm-re egyformán fejlődnek.


Esély van. Akár el is mérhette a doki. De en felkészülnék a B opcióra inkább

2022. okt. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hany naposak a ciklusaid? Abbol lehet kovetkeztetni az ovulacio idejere, es a fogantatas datumara. 28 napos ciklusnal altaban a 14. Napon van az ovu, de pl. 33 naposnal 20-21. Napon. Ez okozhat 1 hetes elterest siman! A valodi terhessegi kort a 12. Heten tudjak megallapitani pontosan.
2022. okt. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
30 naposak
2022. okt. 9. 13:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Esetleg nezess maganban egy hcg szintet, az arulkodo lehet. Sot, ha ra 2 napra csinaltatsz megegyet az a tuti mert 2 naponta duplazodnia kell a hcg erteknek ha rendben fejlodik az embrio
2022. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A menzeszhez szamolt terhessegi kor nagyon gyakran hibas, hiszen nem mkinek a 14. Napon van az ovulacioja. Nekem pl. a 21. napon van, ezt ovulacios teszt alapjan tudom, es 33-34 naposak a ciklusaim. Ez pontosan azt jelenti, h a magzatom 1 hettel kisebb, mint kene a menzesz alapjan. Ezt a 12 hetes UH-n modositottak is az elso terhessegem soran.

Azt irod, aug 16 volt az utolso menzesz, es szept 17 az elso pozitiv teszt. Az egyertelmu pozitiv teszt altalaban az ovulacio utani 14. napon szokott latszodni. Nekem nagyon halvany tesztem az ovu utani 13. Napon volt, aztan a kovetkezot a 15. Napon csinaltam, az mar egyertelmu volt. Ez alapjan vmikor szept 6 korul lehetett az ovud, ami a ciklusod 21. napja. Tehat tok logikus, ha 1 hettel kisebb.

2022. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De persze ezek csak spekulaciok, jatszadozasok a szamokkal, hiszen fogalmunk sincs, mikor ovulaltal, mikor voltatok egyutt, igy a fogantatas idopontjara csak tippelni lehet. A 12 hetes UH-n viszont pontosan meg tudjak allapitani, mivel addig azonos utemben fejlodnek a magzatok, es abban a fejlettsegi szintben lehet a legjobban meghatarozni a terhessegi kort. A lenyeg h nem kell azon aggodnom, h amiatt menne el a magzatod, mert kisebbnek tunik. Lehet azert kisebb, mert kesobb fogant, mint ahogy a menzeszed alapjan a dokik gondoljak.
2022. okt. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*Aggodnod
2022. okt. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem augusztus 13.-án volt utoljára menzeszem, dokinál akkor voltam utoljára, amikor 6 hetes és 5 napos voltam. Ekkor volt 6.6 mm, de volt már szívhang.


5 hetesen is voltam dokinál, ekkor 4.3 mm volt, szívhang nélkül.

A ciklusom nekem is 30 napos.

2022. okt. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!