Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16. Héten 5D babamozi?

16. Héten 5D babamozi?

Figyelt kérdés
Azért fogunk menni, hogy meg tudjuk a nemét. Volt valaki 16 hetesen? Milyen élmény volt? Aznap leszek 16 hetes kereken.

2022. okt. 14. 16:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem konkrét tapasztalatra várt, de ha egyszer kb. senki sem megy el ilyen idős terhesen 4 vagy 5D-re, akkor mit lehet tenni? A többség tudja (mert utánaolvas vagy utánakérdez), hogy nincs értelme ilyenkor elmenni, így nem is megy.
2022. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Mi holnap megyünk 4D-re. 21 hetes vagyok és mi is a baba neme miatt megyünk. Mi megvártuk a 18 hetes genetikai ultrahangot és azt szeretnénk megerősíteni. Nagyon nehéz kivárni, de mi biztosra szeretnénk menni. 16 hetesen is megmondják a baba nemét, ha mutatja magát, de még látványra nem lesz olyan babás.
2022. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lesz babás a látvány. Nekem az is fontos, hogy komplett vizsgálatot kapunk. A gyermek lábujját, minden szervét vizsgálják majd... Fél órás vizsgálat. Nekem nem csak a képekről és a látványról szól. Szeretném tudni, hogy minden rendben. Covidos voltam és magas lázam volt.. Ezért is nagyon aggódom érte.
2022. okt. 14. 21:34
 14/22 anonim ***** válasza:
Mi voltunk 16 hetesen nem megállapítás miatt. Ufószerű, ez tény, de nekünk így is élmény volt, és legalább megmondták a nemét is.
2022. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
13. azt, hogy minden rendben-e ennyiből sajnos nem tudják megállapítani…
2022. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez az élményről szól. Ahova mi megyünk ott csak mérik a babát, de nem egy orvosi vizsgálat. Biztos van olyan hely, ahol lehet kérni vizsgálatot is.
2022. okt. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
68%

Ne legyél már értetlen. MINDENKI a kérdésre válaszolt. Azt kérdezted milyen élmény volt, mondták, hogy szar, később menj, erre hisztizel.

Én nem voltam 5D-n. 14 hetesen voltam 4D-n,szépen látszott, hogy kiscsajszi, szóval a nemét már biztos tudni fogod.

2022. okt. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom mi van mostanában a terhesekkel vagy teherbeesni akarókkal mert olyan arrogánsak hogy az valami őrület XD
2022. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetes genetikai ultrahangon 100% ra megmondták a kyncsbe hogy kislány. Nekem nem jutott eszembe az hogy kell még megerősítés hogy biztosan az lesz a baba. 5D ultrahangon a 28 hét körül mentem vagy talán valamivel később. Hát menj ha téged ez megnyugtat. Én is feküdtem terhesen 40 fokos lázzal, de nem lett baja a babának szerencsére.
2022. okt. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Szerencsére minden rendben a picivel. Végül nem 5D-t kértem, meg nyugtatott a szonográfus, hogy a sima feketefehérrel is látni fogunk mindent ami az egészségét illeti, és néha átváltott 4D-re. Kiderült, hogy kisfiú van a pocakban. 💙
2022. okt. 24. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!