Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire ad valós képet a...

Mennyire ad valós képet a babamozi 30. héten? Mennyire reálisak rajta az arcvonások?

Figyelt kérdés

Ha a kisbabának széles orra van, az orra vége lapos, nagy és az arcának nagy rèszét kiteszi, akkor az életben is úgy lesz?

(Olyan, mint pár néger orra)


2022. okt. 12. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekünk az orra egy az egyben olyan lett mint a babamozin volt 31 hetesen
2022. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem.

Én tökre csodálkozok, hogy miért ilyen. (Sógornőmék babája, nem saját). Nincs ilyen hatalmas, “lapát” orr a családban. Ezért gondoltam, hogy torzít.

2022. okt. 12. 20:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szobatársam babájának el volt nyomódva mondjuk, azóta eltelt 4 hónap és szépen helyreállt, a mi fiúnk pl manófüllel született, de mostanra az is “elmúlt”.
2022. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk születésekor kevésbé hasonlított a 33.heti babamozira, mint most 5 hósan! Viszont most egy az egyben úgy néz ki, ha abból szögből látom, mint a babamozi fotón (orra is), amin egyébként mosolyog :).
2022. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
abszolút nem hasonlít sem most, sem amikor megszületett.
2022. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyémeknek is olyan típusú orruk volt a babamozin, mint amit leírtál, a valóságban mégis cuki babaorruk volt.
2022. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez volt mint az utolsónál. Akkor engem is meglepett hogy ilyen az orra. Viszont kis pisze cuki orral született :)
2022. okt. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor jó:) Köszi!

(Nem mintha nagy orral nem lenne majd cuki, de azért jó ha szép egy gyerek)

2022. okt. 13. 07:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Tegnap voltunk pont babamozin, nekünk mondta az orvos, hogy az orra nem lesz ilyen lapos, terebélyes, csak nagyon közel van a képen, ezért torzít kicsit. :)
2022. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!