Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt hasmenése a terhess...

Kinek volt hasmenése a terhessége elején?

Figyelt kérdés

Igazabol arra lennek kivancsi,hogy volt e vagy van e valaki ebben a cipoben. Aggaszt, mar az elso naptol, mikor pozitivat teszteltem ez van. Napi 1-2 alkalommal nem tobbszor de eleg laza a szekletem. Mensikor mindig ment a hasam, de varandossagkor inkabb szekrekedesnek kene lennie nem? Persze ha egesz nap krumolit eszek akkor nincs gond. De nem elhetek fott krumplin...

Volt mar 3 vetelesem sajnos, es mindegyiknel hasmenesem volt. Igazabol mindenen parazok mar. En vagyok az ezerbol 1 aki tok mashogy reagal a babara?

Dokival beszeltem, aztmondta nem normalis. Lehet a stressztol?



2022. okt. 15. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is igy volt/van.

Az én dokim is furcsállta. Probiotikumot javasolt és ennyi. :/

2022. okt. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Nekem végig laza székletem volt, de nem mondtak rá semmit.Én meg örültem a fejemnek, hogy legalább nem lettem székrekedéses. Mondjuk ahogy írod, nekem menstruáció előtt is ez van mindig.
2022. okt. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat ☺️

Akkor nem csak en vagyok igy ezzel. Ez kicsit megnyugtat!!

1 es kerdezo. Es segit a probiotikum? Vagy hogy latod? Milyet szedsz?


2 es. Vegulis igazad van, jobb mintha nem jonne ki.. teged nem aggasztott?


Es nektek is teljesen az elejetol igy volt?


Magneziumot is csak 1 et szedek naponta, hogy ne okozzon problemat.. Meg vettem magnezium kremet, hatha az megjobb, de igyis ugyis ez a helyzet.

Nagyon erdekes,hogy egy orvos se tud erre erdemben mit mondani :/

2022. okt. 15. 17:25
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem a legelejétől a szülésig megvolt, magnéziumot írtak 20.heten fel attól nekem míg szedtem 20 percenként járnom kellett 😅 Úgyhogy az megkínzott rendesen.

Szerintem önmagában az hogy nem leszel székrekedéses nem baj, attól még ezt a babát kihordhatod egészségesen és kívánom, hogy így legyen.2 voltam.

2022. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem is az elejétől.

Nem használ a probiotikum :(

Magnéziumból is agyon keresgéltem, hogy ne okozzon plusz hasmenést. Gal magnézium biszglicinátot szedek, állítólag az nem okozhat plusz hasmenést.

Kezdek kimerült lenni ettől, ráadásul amikor vizsgálat előtt/közben jön rám az elég kellemetlen :(

2022. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Szerencsére semmilyen negatív hatása nem volt a terhességre nézve.
2022. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

"Mensikor mindig ment a hasam, de varandossagkor inkabb szekrekedesnek kene lennie nem?"


Ezt miből logikáztad ki? 😂

2022. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem kb 10. Hétig volt ez a hasmenéses téma, most 17. Hetes vagyok és változó 🤷🏻‍♀️

Van amikor megy

Van amikor alig jön xd

Van hogy 2 napig semmi..

Szerintem sokminden befolyásolja étel stb.

Amíg nem vészes addig el kell viselni 🤷🏻‍♀️

2022. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem kb 10-16 hèt között volt ez, nekem is annyit tudott mondani a doki hogy hát diétázzak.

De aztán igazából magától elmúlt, bébi rendben van

2022. okt. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

1es! Kivanom hogy elmuljon ez a kellemetlenseg nalad is! Es a magnezium kremet nem probaltad meg? Lehet neked bevalna ☺️

Csodas babavarast!!


2es! Hat az fantasztikus lehetett , szegeeenyem!

Koszonom szepen a biztato szavakat! Hiszem, hogy most jol alakulnak a dolgok ☺️ jò babazast neked ☺️


6os! Koszi a valaszodat! Tenyleg megnyugtat picit, hogy nem vagyok egyedul ezzel! Es a dokid se mondott semmit? (Probalom gyujteni az infokat)


8as! Igyekszem elviselni. Csak vannak rossz berogzodeseim, es nagyon erdekel, hogy kinel,hogy zajlott. Csak, hogy picit nyugtassam magam ☺️

Az etkezesem alapbol is "dietas". Eleg sok mindent nem visel el a pocakom alapbol se 😅


9es! Orulok,hogy minden rendben van nalad, ennek ellenere is.Megnyugtatò ☺️

A dietazas gondolom segitett! Nekem is csak az ami alakit valamit a dolgokon!

Koszonom a valaszod

2022. okt. 15. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!