Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek terhesség...

Volt valakinek terhesség elején hasmenése? Mikor múlt el?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem a 6. Hetet, vagy 4 napja mindegy mit eszek, kb 4x hasmenesem van egy nap.Ja és tuti hogy nem vírus okozza. Biztos vagyok benne hogy a várandòsság.tesztjeim szép erős pozik, dokihoz jövő hétre van időpontom.

2017. aug. 29. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem volt. Főleg az elején, de még 3-4 héttel a pozitív teszt után is előfordult.


(Egyébként a magnézium is okozhatja, ha esetleg szedsz.)

2017. aug. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a 3. Babank, szedtem az elözö 2 terhesseg alatt is magneziumot es csak lagy szekletet okozott. Most is szedem de ez konkretan hasmenes. Akar 5x is(tegnap), es konkretan enni sem.eszek annyit mert hanyingerem van mindentöl
2017. aug. 29. 07:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt az elején. Nem volt vészes, túl sokáig nem tartott.
2017. aug. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt csak a legelején, még össze sem kötöttem a babával akkor, de csak miatta lehetett, mert semmi olyat nem ettem/ittam, ami ilyen reakciót kellett volna kiváltson belőlem. :D Egy barátnőm viszont végig ezzel küszködött a 14. hétig, szóval van ilyen. :)
2017. aug. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az én szervezetem két-három napja a hányást hasmenésre cserélte, ami egy fokkal jobb azért, de a hányás sem szűnt meg teljesen. nagyon nem kívánom a tejet, de férjem belém erőltette, hátha segít, mert vizet szinte egyből kihánytam.a tej nem esett olyan rosszul, mint gondoltam, és nem is hánytam ki, de szerintem nekem az okozza a hasmenést, úgyhogy nem fogom azt sem. 7+3 hetes vagyok elvileg
2017. szept. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En meg kb egy hete folyamat tejet iszok, napi 1 litert legalabb, meg a sot kivanom, olyan szibten elsozom az eteleket mint meg soha, ferjem meg a gyerekek csak nyammogjak at etelt h sos, en meg nem erzem meg akkor sem h elsoztam volna. 😊 biztos kalcium meg natrium hianyom van 😊
2017. szept. 2. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!