Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon a babát érzem?

Vajon a babát érzem?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok, tudom hogy ilyen korán még nem érezni úgy igazán. De néha ilyen 1-2 mpre érzek ilyen bizsergő, fura érzést lent a hasamnál,mintha pezsegne valami. inkább a bikinivonalnál/alatt. Lehetséges hogy nagyon minimálisan őt érzem? Vagy ilyenkor kizárt? :) Ki mikor érezte először, amikor biztos volt benne, hogy a baba az?

2022. okt. 18. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Lehetséges.
2022. okt. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Az elsőnél 18, a másodiknál 14 hetesen. Igazából lehetséges, hogy őt érzed, de nem biztos. Még kb egy honap, miret tutira meg fogod tudni különböztetni a babamozgast a bélmozgástól.
2022. okt. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
15 hetes 3 napos vagyok, nem érzem még. Mellsőfali lepényem van. Lehet, hogy Te érzed.
2022. okt. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem is mellsőfali lepényem van, olvastam hogy esetleg emiatt kevésbé/később érezhető. De olyan fura érzés amit még nem éreztem, ezért megörültem, hátha :) Jó érzés lenne érezni már, de az még odébb van.
2022. okt. 18. 09:10
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Simán lehet szerintem a leírásod alapján :)
2022. okt. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Fiamnál volt mellső fali lepényem. 18hetesen éreztem először.

Lányomnál hátsó fali volt, őt 13hetesen kezdtem el érezni, főleg ha ültem és szorosabb nadrág volt rajtam.

2022. okt. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki az aki lepontoz mindenkit csak mert leírja a tapasztalatát, légyszi te menj innen, köszi.

A válaszokat meg köszönöm! :)

2022. okt. 18. 10:14
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én annak idején 19 hetesen éreztem nekem olyan érzés volt mintha bubik pukkannának ki meg ilyen bizsergető érzés is volt.
2022. okt. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem kevés rá az esély, hogy őt érezd ilyen korán. Főleg ha mellső fali lepényed van, és első terhesség.

Inkább bélmozgás lesz ez, mert annyira pici még ilyenkor a magzat, hogy nem tud akkorákat rúgni, ami érzékelhető legyen.

Ikreket várok, szintén mellső fali lepény, első terhesség. 16 hetesen volt először ez, hogy “mintha” őket érezném, egyértelmű pedig csak 18 hetesen lett.

2022. okt. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én az első terhességemnél 19 hetesen kezdtem el érezni. Most a 2.terhességem van de még nagyon fiatal 6 hetes leszek. Úgy hogy nem tudom hogy most mikor fogom érezni.
2022. okt. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!