Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen miert nem erzem...

18 hetesen miert nem erzem meg mindig a babat?

Figyelt kérdés
Ez normalis? Kezdek mar egy kicsit aggodni. Bar mellsofali a lepeny, de nagyon furcsallom h meg mindig nem erzem mozogni. Izgulok, hogy jol van e a baba…
2022. jún. 5. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez érdekes. Biztosan terhes vagy?
2022. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Menj orvoshoz!
2022. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

istenem, 1es, szivasd még a kérdezőt... 😑


kérdező, nekem is mellső fali a lepény. én 18 hetesen úgy éreztem először a mozgását, hogy fekve a hasamon volt a laptop laptoppárnával. szóval kb nyomás alatt. és ez még utána sem volt gyakori, hogy éreztem volna, akkor is inkább hasonló szitukban, ahol "nyomódott" a hasam. 28 hetesen is többnyire csak akkor éreztem, amikor ültem vagy feküdtem, akkor se mindig, de már jelentősen többször, mint a 18. hét környékén/után. most 32 hetes vagyok, tobbet érzem már őt sokkal, de már kezd a hely is szűkösebb lenni neki, mint 10 hete :)

ne izgulj, még rengeteg helye van a babádnak, ezért sem érzed. nekem a védőnő mikor kérdezte, azt mondta hogy vagy inkább csak nem tudom, hogy a picit érzem.. de az első mozgásnál már tök egyértelmű volt, hogy az ő volt, nem volt kérdéses. türelem és nyugalom, nem sokára fogod érezni a babádat! :)

2022. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező, ezek a hetek azok, amikor először érzed majd. De először azt sem tudod, hogy tényleg ez volt az? Később, amikor intenzívebb lesz, akkor lesz majd egyértelmű. Semmi vész!

Én hetekig nem voltam benne biztos, hogy a gyerek vagy csak a belek mozgása?

2022. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Mellsőfalival a 20. Hétig szokott rezhető lenni.

Nekem 19-en kezdett és akkor is csak néha, fekve..



Aztán a 2. Gyereknél fundusban tapadt a 13. Héten egyértelmű volt.

14. Héten kézzel is lehetett érezni.

2022. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az első gyermekem a 22-dik héten éreztem először.
2022. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem jelent ez semmi rosszat. 18. héten alig-alig éreztem és csak fekve. Azt mondják az orvosok is, hogy elsőt akár a 22. hétig nem érzi az ember, pedig amúgy már akkor is mozog. Most leszek 23 hetes, már jobban érzem, de most kezd beindulni pár napja.


#1. Gondolom valami nem stimmel, hogy ilyet kérdezel valakitől, aki ilyesmi miatt aggódik. Remélem a kezelésed már folyamatban van.

2022. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az első gyerekemmel volt mellső fali lepényem, 20 hetesen éreztem először. Nyugi, még bőven van időd :)
2022. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan hátsófali de 18-20 között kezdtem valamicskét érezni. De csak este, csak oldalt fekve és akkor sem biztos, hogy tényleg az volt :D

20 hét után kezdtem nagyjából érezni. 24 hét óta meg beindult a kiscsajszi :D

Most a 34 héten meg persze már elaludni sem hagy.

Bőven időben vagy.

2022. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam is mellső fali még lepény. 23-24 hetesen éreztem mozogni.
2022. jún. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!