Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentkeznek a terhesség...

Mikor jelentkeznek a terhesség első tünetei? Normális az ha a menstruáció késes 12-ik napján lesz csak pozitív a terhes teszt?

Figyelt kérdés
Mindenkinek szokott beágyzódásokor vérzése lenni? Az intim váladék mindenkinek meg szokott nőni? Pozitív lett a tesztem tervezett baba most izgulok mert még nem voltam nőgyógyásznál. Szerdán megyek orvoshoz remélem minden oké lesz.

2022. okt. 20. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális. Valószínűleg később volt a peteérésed. A tünetek általában a 6. hét környéken jelentkeznek. Ez egyébként egyénenként változó. Valakinek szinte egyáltalán nincsenek tünetei. A beágyazódási vérzés ritka.
2022. okt. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az 5. Héttől kezdődött. Egyre erősödőtt, a 12. Hét után fokozatosan múlt el. 16 hetes vagyok, most csak néha émelygek,hányingerem és savam van. Nyugi ne stresszelj rá, minden rendben lesz! Vannak szerencsésebb kismamák, akiknek nincs, vagy enyhe tüneteik vannak.
2022. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a menstruáció elmaradásakor már érzékeny/feszült a mellem, pedig előtte csak a menstruáció előtt egy héttel volt érzékeny de most más volt így gondoltam hogy jót jelent 🙂 utána voltak más tünetek is majd a 12.hétre el is múltak.
2022. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!