Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi esélye van ennek a kis...

Mennyi esélye van ennek a kis életnek a pocakban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kicsit el vagyok keseredve, panaszkodni jöttem mert anyummal nem tudom megbeszélni ezt a helyzetet, mert meglepi a baba, férjem meg úgy viselkedik, ahogy nekem is kellene, azt mondja majd kiderül nyugi… Tegnapra hívott a dokim első UH-ra, kereken 6hetesen. Nem látott csak egy teljesen üres zsákot 10mm-t . Nem mondott semmit, csak, hogy van ilyen, 2 hét múlva menjek vissza. Beleőrülök ebbe a 2 hétbe… 09.08. volt az utolsó mensim. 10.07-én teszteltem rettenetesen halvány pozitívat x-epillel. A ciklusaim össze-vissza voltak 28-36 nap között. Mensi szerint 5 hetesen csináltam clearbluet, hogy vajon emelkedett-e a hormonszint 2-3 hetesnek írta a babát, szóval nőtt a hormonszint, mert nem 1-2. Akkor most még csak 4 hetes ezen a héten pontosan a baba fogantatás óta?! Gondolkoztam, hogy csinálok mégegyet, hogy, ha 3+-t ír, akkor megint nőtt a szint. (Talán nyugtatna kicsit, szerintetek hülyeség?) Mennyire kell aggódni ilyenkor? Tudom 2 hét múlva mindent tudni fogok, de hát a fene se bírja addig. Nektek ekkora zsákban volt már valami? Köszi előre is!

2022. okt. 23. 11:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
70%

Ha gondolj tesztelt de ha megteheted menj el egy magán klinikára

Ha 4 hetes a baba valószínü még azért nem látszik annyira

Én 7hetes voltam mikor megnézték akkor már biztosra látszott

2022. okt. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%

Bevallom én SOHA nem mentem ilyen korán, pont ezért. 8 hetesen jelentkeztem terhesség megállapításra, mert akkor van is valami az UH-n. Szívhang is volt.


Tehát én nem fárasztom magam feleslegesen meg a dokikat sem. Így mindig volt már értékelhető UH.

2022. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
82%

Nekem kerek 6 hetesen már élő embrió volt. Az nem bíztató, hogy még csak szikhólyag sincs a petezsákban… csinálhatsz tesztet nyugodtan, de ha elhalt a terhesség, a hcg akkor is növekszik.

Kívánom hogy csak az legyen a háttérben, hogy később fogant.

2022. okt. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos attól, hogy nő a HCG szint nem garantált, hogy jól fejlődik a terhesség. Ez saját tapasztalat. Nekem jól írta ki a Clearblue a heteket. Folyamatosan nőtt a HCG, mégis elhalt az embrió 6 hetesen. Még hetekkel a vetélés után is magas volt a HCG. Ebből a szempontból valószínűleg felesleges lenne tovább tesztelni. Kívánom, hogy minden rendben legyen! Remélem a következő vizsgálat alkalmával már látható lesz a kis embrió.
2022. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%
Tesztet teljesen felesleges csinálni, és aggódni is. Az esély 75%. Bízz benne, beszélj hozzá! Én 6 hetesen véreztem, és tudom bugyuta, de mondtam, hogy te már itt maradsz. Itt is maradt. Nem tudja senki megmondani mi lesz a vége, de bízni kell a legjobb kimenetelben! Remélem már jó híreket kapsz a következő vizsgálaton!
2022. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
81%

Ebből még bármi lehet. 50-60%

10mmes petezsákban szikhólyagnak már latszania kellene. De lehet csak a doki nem látta, lehet az uh volt rosszabb minőségű.


Nekem is ez volt a 2.terhességemnél. nekem üres maradt a petezsák.

2022. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 5 hetesen 22 mm volt már a petezsák és 5mm átmérőjű szikhólyag is volt benne és embriókezdemény is.Lombik volt onnan ilyen pontos a terhesség kora.Nem sikerült sajnos.Vagy később fogant a tiéd vagy missed ab.Más variáció itt nincs.
2022. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Én amikor jelentkeztem, mondtam a menstruáció idejét, ők adták az isőpontot államiba. :) Akkor nincs minden veszve. Az arányokról fogalmam sincs, hogy ez a 10mm jó-e vagy sem, kellene látszódnia már stb. Köszi mégegyszer a válaszokat.
2022. okt. 23. 11:51
 9/36 anonim ***** válasza:
85%

Nincs veszve.Miért volna veszve?Míg nem mondja az orvos ki addig még reményed van.Mikor már 2 is kimondja az uh gépnél akkor van vége.

Mivel 2 kell hogy kimondja hogy missed ab az a szabály.Ha visszamégy legközelebb akkor már biztos lesz a diagnózis.Addig is lazíts!

2022. okt. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
88%
10.7-en volt nagyon halvany, tegyukfel, hogy 10. dpo, 10.11-en lettel ebbenaz esetben 4 hetes, azaz ma vagy 5+5 korul. A 10 mm-es petezsak teljesen rendben van.
2022. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!