Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet így még rendellenessége...

Lehet így még rendellenessége a babámnak?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Nagyon parázós vagyok a terhességemet illetően (meg amúgy is), 15.hétben vagyok. Minden ultrahang előtt gyomoridegemem van. A 12 hetes ultrahangon minden jó volt, prena teszten is. Már most a következő genetikain idegeskedek. Most olvastam, hogy mennyire részletesen nézik majd a babát. Szerintetek az eddigiek fényében mennyi esély, hogy ott valami nem lesz jó?

2022. okt. 23. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Azt nem tudni. Az orvos sem látta még genetikailag, honnan tudhatná több, arctalan idegen?
2022. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Lehet. De a legnagyobb esély arra van, hogy nem. Miért rettegnéd végig az egészet és teszed borzalmassá magadnak és a babádnak ezt az időszakot? A terhesség alatti szorongás a szülés utáni depresszió előszobája, én felkeresnék szakembert a helyedben.
2022. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Most erre mit lehet mondani?


Igen, lehet, 18. hetesen még betegségeket keresnek alapvetően. De minimális az, amit a 12.hetin nem vesznek észre, tehát nem valószínű, hogy lesz.


Én is izgultam meg stresszeltem minden UH előtt, szóval megértelek, de nem tudom, mi értelme a kérdésnek. Te is tudod, hogy lehet még gond, bár nem valószínű.

2022. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Lehet. Rengeteg rendellenességet nem szűrnek, és nem is szűrhető UH-al. Felesleges ezen parázni, akkor kell gondolkodni, ha találnak valamit.
2022. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezen ne aggodj, felesleges, meg millio olyan betegsege lehet, amit csak szules utan vesznek eszre.

De ennyi erovel az auto is eluthet barkit barmikor, ezen felesleges stresszelni.

2022. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Ez mire jó amit csinálsz? De komolyan…

Inkább örülj, hogy egészségesnek találták eddig mindig. Elenyésző az esély arra most már ezek után, hogy bármi genetikai rendellenessége lenne.

Az viszont ártalmas, hogy folyamatosan stresszelsz, koraszülést pl okozhat simán. Ami meg megelőzhető lenne.

Szerintem keress fel egy pszichológust.

2022. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Te vagy az aki fentebbi kérdésében 15 hetesen nem érzi az embrióját mozogni? Ha nem, barátkozzatok össze hátha együtt jobb szorongani.
2022. okt. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Pont ez ugrott be nekem is 7-es. 😃
2022. okt. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok 😅
2022. okt. 23. 21:18
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

15 hetesen már nem embrió:)


Egyébként tényleg nem éri meg idegeskedni. Rendszeres megfigyelés alatt vagy. Nyilván nem 100 százalék, de valószínűleg ha mindent rendben látnak, akkor rendben is van.

2022. okt. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!