Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem alatt egyszer, a...

Terhességem alatt egyszer, a 8. héten használtam ammónia tartalmú hajfestéket. Lehet fejlődési rendellenessége ettől a babámnak?

Figyelt kérdés
32.hétben vagyok.
2010. márc. 1. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én végig használtam kb 2havonta, semmi baja nem lett a picimnek. Arra ügyeltem hogy ne szívjam be a szagát, jól szellőző helyen festettem. Megkérdeztem a dokim is , azt mondta nyugodtam fessem. 3hónapos baba anyukája
2010. márc. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az!Én nem s
2010. márc. 1. 09:53
 3/4 A kérdező kommentje:
szellőzött helyiségben csináltam.Nagyon izgulok
2010. márc. 1. 09:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, a barátnőm fodrászként dolgozik, és a 9. hétig nem is tudta, hogy terhes, (megjött neki), folyamatosan dolgozott, és semmi baja a kicsinek! A doki is mondta, hogy csak akkor árt, ha egyfolytában, a terhesség végéig mindennap ezt szívja be több órán keresztül, de az, hogy te fél órát szívtál belőle, minimálisat, az nem fog ártani, nyugi!

Jó babavárást!

ҝ

2010. márc. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!