Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beütöttem a hasam. Lehet baj?

Beütöttem a hasam. Lehet baj?

Figyelt kérdés

A kérdésem: Mekkora ütés okoz problémát a terhesség alatt?

A következő történt: leültem az ágyra és ahogy le akartam feküdni, kicsúszott a kezem magam alól, és féloldalasan rápüffentem a hasamra. Nem volt fájdalmas, mert puhára estem (matrac), de azért elég nagy volt az esési távolság. Ugye ez csak akkor lehetne gond, ha keményre estem volna? Már 35 hetes vagyok, de eddig még megúsztam az ilyen helyzeteket.



2022. okt. 28. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lesz
2022. okt. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem lett volna semmi, ha ekkorát, de keményre esel. Ahoz, hogy baja legyen sokkal nagyobb ütés kell, egy sima elesés sem szokott problémát jelenteni. Ha magasról esel (pl lépcsőn hassal előre lezuhansz, autóbaleseted van stb az jelenthet gondot)
2022. okt. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Ez semmiség. Anyukám, mikor a nővéremmel volt terhes, mesélte, hogy a járdán megbotlott és hasra esett. Akkorát esett, mint az ólajtó, rá a betonra. Nővérem 46 éves, köszöni szépen jól van. :)
2022. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!