Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányszor véreztetek hematóma/l...

Hányszor véreztetek hematóma/lepényleválás/méhszájra lógó lepény miatt(ha véreztetek nyilván)?

Figyelt kérdés

Két hete erős vérzéssel voltam kórházban 10 hetesen, babával minden oké, a méhszájra lóg a lepény, picit levált.


2-3 nap után elmúlt teljesen a vérzés. 1 héttel később ránéztek,a hematóma még látszott, de babával akkor is minden oké volt. Ma elkezdtem barnázni, nem mondom, hogy ömlik, de azért van :/


Csak 1 hét múlva megyek a genetikaira, tudom amúgy, hogy nem rohangálhatok naponta ultrahangra, úgyse tudnak mit csinálni, csak nyilván stresszelek kicsit.



2022. okt. 30. 16:33
 1/5 A kérdező kommentje:
A kérdés lényege az lenne, hogy lehet ez még a hematóma miatt?
2022. okt. 30. 16:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer volt hematómám. 7 hetesen kivérzett, akkor fedezték csak fel, az uh-n látták lelapulva. Aznap kicsit még barnáztam, másnap semmi, a következő nap távozott a hematóma egy szövetdarabban, némi barnázással. Utána többet nem volt barnázás sem.
2022. okt. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most az utolsó terhességem alatt sokszor. Először 5 hetesen, aztán 7 hetesen, végül a 9 héten, az volt a legdurvább, akkor azt hittem, hogy elvetéltem, mert dőlt belőlem a vér. Ez az utolsó volt a legnagyobb hematomám és egyben a legrosszabb helyen lévő. Az embrió felett volt és elég aktívan vérzett. Szerencsésnek mondhatom magam, hogy jelenleg a 35 hetemben vagyok. :)
2022. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3x véreztem miatta, a 8., 12.,15. héten. A 12, 15. héten kórházba is kerültem majd 1 hétre.

A 20. hétre fentebb került a lepény, utána minden rendben ment tovább! Kitartást!

2022. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hematoma miatt egy hónap folyamatos vérzés, hol erősebben, hol gyengébben de mindig eü betét kellett. Egyszer konkrétan ömlött, 40 perc alatt megtelt az éjszakai, nagyon megijedtem. Azt mondták, felszívódik majd. Nem így lett, a magzat felett volt és elsodorta a vérzés.
2022. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!