Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiabálás és lepényleválás?

Kiabálás és lepényleválás?

Figyelt kérdés
26 hetes kismama vagyok. Most történt meg velünk, hogy sétáltunk a nővérem kislányával, amikor egy udvarból kiszaladt egy kutya elénk és elkezdett a kislány felé szaladni. Mögötte két tizenéves fiú (a gazdái) kiabáltak neki, hogy álljon meg. Annyira megijedtem, hogy én is torkaszakadtamból, teljes erőmmel elkezdtem ordibálni a kutyàra. Volt egy hematómám a 13. héten. Azóta felszívódott, de elővigyázatosságra intett az orvos, a nővérem kislányát sem emelgetem, meg nehéz dolgokat sem. Nem emeltem meg most sem a kislányt, mert a kutyát meg tudták fogni időben, de azóta szúr bal alul a hasam. Szerintetek az ordibálás okozhatott hasonló hematomát, vagy ne adj isten lepényleválást, vagy ez csak izomgörcs? Nem vérzek, nem is erős a fájdalom, de aggódom. Segítsetek kérlek.

2022. aug. 31. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Te jo eg.. ezt a Gyakori kerdeseken nem fogod meg tudni. Barmi gyanud van azonnal orvos
2022. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem is biztos, hogy maga a kiabálás, inkabb az ijedtség, de hematomat az sem hiszem, hogy okozna, ha pedig levalt volna a lepény, azt már észrevetted volna. Szerintem pihenj most sokat, ha nem múlik el a fájdalom, akkor meg nézesd meg, biztos, ami biztos.
2022. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vérzel, a lepény nem vált le.
2022. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
😂😂😂
2022. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Meghúztál egy méhszalagot, az tud oldalt lent fájni hirtelen mozdulatra.
2022. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Minden napra jut valami ilyesmi ..
2022. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Hidd el ha levált volna a lepényed már nem élnél, elvéreztél volna azóta. Inkább csak az ijedtség.
2022. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
ezt a lepényleválás dolgot halálosan komolyan gondoltad?
2022. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az ijedtség okozza a tüneteidet. Ha levált volna a lepény, akkor nem nagyon lett volna ezt időd/lehetőséged mostanában kiírni ide. (Minimum önlene belőled a vér, és sürgősségi ellátásban részesülnél éppen, hogy legalább téged meg a méhedet megmentsék.)
2022. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi gond,max ijedtség, a hematomia leginkább hormonális, nem stressz okozza.
2022. szept. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!