Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetesen voltam Uh mivel...

4 hetesen voltam Uh mivel első baba gondoltam jobb ha előbb megyek dokihoz. Ezekkel az eredményekkel jöttem haza mit jelentenek ezek?

Figyelt kérdés
Rendesnél vmivel n grav. Jell. ut szab. körny. Sp. cyt. - 1701 méhen belül szabályos petezsák magzatiel. Nem láthatók. Rosszat jelent?
2008. dec. 24. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem csak korán mentél el az UH-ra. A petezsák jó jel.
2008. dec. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi a nem láthatók?? ezt a részt nem értem....
2008. dec. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
magzatiel.el nem láthatók ez volt oda irva
2008. dec. 24. 09:15
 4/8 A kérdező kommentje:
mármint a papirra:)
2008. dec. 24. 09:20
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

na az jó, mert azt jelenti, hogy "Magzati elváltozások nem láthatók" ez biztos azt jelenti, már olvastam ilyen bejegyzésről másnál. Jól van, semmi gond. Vigyázz magadra!


7 hós kisfiú anyukája

2008. dec. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen most megnyugodtam!Kellemes ünnepeket nektek!
2008. dec. 24. 10:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Magzati elem nem látható:nem látszik a petezsákban semmi(szikhólyag)

Ez 4 hetes terhességnél teljesen normális!!!Korán mentél!:)

A petezsák nagyon jó,hogy ott van,ilyen korán sokaknál csak a megvastagodott nyálkahártya látszik .

2008. dec. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy az utolsó mondta, nem magzati elváltozás, hanem magzati elem nem látható.....


De négy hetesen van, akinél, még petezsák sem látszik, szóval nagyon-nagyon korán mentél. Még legalább két hét, hogy értelme legyen visszamenni, akkorra már a szív is pulzál.

2008. dec. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!