Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek közül mi lehet, ami...

Ezek közül mi lehet, ami miatt nem tudok aludni vagy rosszul alszom?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ha este veszem be a gyógyszereimet (8 után), akkor nem alszom jól az este. Ezeket szedem:

- progeszteron

- d-vitamin

- magnézium

- Elevit 1

- Neo Ferro Folgamma

- folát

Valakinek van ötlete, hogy melyik lehet a ludas?


2022. nov. 4. 02:48
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Egyik sem, ezek vitaminok, táplálék kiegészítők, meg némi hormon pótlás.

Millió más dologtól alhatsz rosszul, de ha szerinted ez okozza vedd be 8 előtt, és a probléma megoldva.

2022. nov. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

A belső hormonjaid miatt…


A kismamák többsége nem tud aludni.


5 éve nem aludtam át éjjelt.. pedig a legnagyobb gyErekem most lesz csak 4,5 éves

2022. nov. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Én reggel szedem őket, kivéve a vasat és így se alszok.. a 30. hét óta még annyit se mint előtte.. szerintem nálad se a vitamin a ludas.
2022. nov. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem a vitamin az oka, hanem maga a terhesség. A hormonok játéka, hogy a kismamák nem tudnak aludni.
2022. nov. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem szedtem semmi ilyet, aztán mégis hetekig nem tudtam aludni a második trimeszterben.

Rémálmaim voltak, felébredtem csak úgy és órákig pislógtam ki a fejemből, volt, hogy elaludni nem tudtam órákig, vagy csak 2×2 órát aludtam összesen...de szerencsére a 21.hét környékén elmúlt, most megint jól alszom. Még :D

2022. nov. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A D-vitamin tudom, hogy élénkít. Nekem az orvosom annó mondta, hogy reggel szedjem, mert sokan nem tudnak töle aludni. De nem nöguógyász volt, szóval a többit nem tudom.
2022. nov. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha nem figyeltem volna fel rá, hogy csak akkor nem tudok aludni, ha ezeket szedem nem így írtam volna ki a kérdést...


Köszi 6-os!

2022. nov. 4. 10:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozok 6-os válaszolóhoz, nekünk a gyerekorvos mondta, hogy ne este adjuk a kisfiunknak. Mondjuk így is rémesen alszik, úgyhogy nekünk majdnem mindegy.
2022. nov. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!