3.Trimeszter ?!

Figyelt kérdés

Tegnap töltöttem a 27 hetet,tegnap óta nem vagyok jól.

Mitől lehet hogy egyszercsak egy kisebb séta után fura érzés jött a mellkasomba,mintha nehezen kapnék levegőt,kis pihenés után elmúlt.

Aztán fél óra múlva kb 100 méter séta után ismét ez az érzés. Éjjel alig aludtam nagyon melegem volt ,gyengének éreztem magam és nehezen kaptam levegőt. Ma a vérnyomásom is fel ment 150 re ugyanúgy rosszul éreztem magam,kis pihenés után kicsit javult a helyzet. Mitől lehet ez? Eddig is nehezen birtam a sétát, de nyugtalanít ez az egész fura érzés a mellkasba, félek hogy mégugyse fogom bírni a sétát mint eddig. Lehetséges hogy a baba kezdi nyomni a szerveim ettől lehet? Volt valakinek hasonló?



2022. nov. 5. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A vérnyomást kövesd és ha rendszeresen megy fel ennyire irány a doki. Az semmiképp sem jó. A fulladás érzés nálam is van, de csak kb a 32.ik héttől. Nem tudom mennyit mozogsz. Eddig is ennyit sétáltál és akkor nem jelentkezett csak most? Lehet a fronttól is rosszullét. Szerintem most még nem lehet akkora a baba, hogy ennyire fullasszon.. figyelj magadra és ha valamit még észreveszel vagy rosszabb hívd fel legalább a védőnőt, hogy ő mit gondol.
2022. nov. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A vérnyomásommal nemigazán van gond nagyon ritkán volt h fel ment de hamar le is ment,ahogy most is. A sétát nehezen bírom kb a 3 hónaptól. Nagyon nyúlnak az ízületek, fáj ott lent. Most tapasztaltam először ezt a fullasztó érzést, de remélem csak átmeneti. Hétfőn megyek a nőgyogyászomhoz neki is megemlitem majd ezeket.
2022. nov. 5. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen átérzem a helyzeted 😔 29 hetes vagyok, kb 1,5-2 hete nagyon rosszul alszom, 500 méter séta után érzem, hogy húzódik a hasizmom,és nehéz a levegővétel. A vérnyomásom rendben van, viszont én arra gondoltam, hogy hirtelen híztam sokat 🤔 23-27 hét között heti 1 kg feljött, azóta szerencsére stagnál. Nálad nem lehet esetleg ugyanígy a hirtelen súlygyarapodás?
2022. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nálam szerintem nem lehet a sulygyarapodás mivel összesen 3 kg -öt híztam eddig ,vizesedni se vizesedek,a sétával pedig gondom van a leg eleje óta. Kitartást kívánok neked :3
2022. nov. 6. 10:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!