Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire féltetek a 20.hetes...

Mennyire féltetek a 20.hetes genetikai ultrahangtól?

Figyelt kérdés

Engem nagyon elkapott a pánik. Nőgyógyászom is mondta előre, hogy ez egy fontos vizsgálat lesz. 17 hetes vagyok, eddig hála istennek minden rendben, prena teszten is voltunk, de tudom, hogy ettől független még lehet sok minden akár a kis agyával-szívével, bàrmilyen szervével.

Nektek is voltak ilyen gondolataitok? Ha igen, hogyan tudtátok leküzdeni? Minden ultrahang vizsgálatkor úgy érzem, hogy "na csak ezen legyek túl, aztán megnyugszok".. Persze... 😂Köszi előre is a válaszokat 😊



2022. nov. 7. 23:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Azon már semennyire nem paráztam, mert nálam is negatív volt a Prena és a 12 heti genetikai is tökéletes volt.
2022. nov. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Eszembe nem jutott ultrahang előtt félni! Panaszmentesen, boldogan fel se merült, hogy valami baj lehet a gyerekkel.
2022. nov. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem féltem egyik UH előtt sem.


Ami azért volt fura, mert amúgy olyan szorongó ember voltam előtte, hogy pánikrohamaim voltak.

Terhesen ez teljesen megszűnt, semmitől sem féltem.


Most megint visszajött kicsit, de már nem olyan vészes, mint terhesség előtt.

2022. nov. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A 12 hetes előtt féltem nagyon. Aztán mivel ott minden tökéletes volt, a második genetikaitól már nem féltem.
2022. nov. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

1. Gyerekkel egy picit sem


2-kal nagyon ( úgy indultunk bele, hogy bajt sejtettünk, ez volt az igazoló/ cáfoló uh)

Minden rendben volt

2022. nov. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Bennem inkább ilyen hullám szerűen jött elő az aggódás. De például volt prena tesztem és én akkor megnyugodtam. Persze sok féle gond lehet ezen kívül is de miért lenne? Nem szabad ilyenekre gondolni azért nagy százalékban nem jellemző én úgy gondolom.


Nekem decemberben lesz a 20heti.

Pici izgalom nyilván van bennem de nem stresszelek amiatt hogy jajj baj lesz.


Egyébként ha megszületik egy életen át stresszelhetnék hogy jaj mi van a gyerekemmel. Az viszont tönkre tenne. Próbálj nyugodt maradni nem lesz gond :)

2022. nov. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Szia tökéletes 12.heti uh és negatív prena tesztel mégis csak remegve mentem be!nyílván ilyenkor nézik részletesebben a szerveit és ha ott van gond se a prena se a 12. Heti nem tudja még igazolni!
2022. nov. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Bennem minden ultrahangnál van egy kis para. Az első gyermekemnél folyamatosan riogattak, hogy túl kicsi, meg ilyesmik. A másodikkal egyelőre minden rendben, hétfőn megyek a 30 hetes uh-ra. Vegyes érzelmeim vannak, várom, de közben ideges is vagyok, hogy minden rendben van-e
2022. nov. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi!


Én nagyon szeretném élvezni a terhességet és ahogy írták is feljebb, boldogan menni az ultrahangokra, félelem helyett inkább izgatottan várni, hogy láthatom a babát... De valamiért mindig beidegesedek. Lassan itt a félidő, és azon kapom magam, hogy többet voltam ideges, hogy minden ok-e, mint önfeledten boldog.

2022. nov. 8. 07:53
 10/16 anonim ***** válasza:

Kérdező én is így vagyok!

Annyi hogy nekem mellsőfalon tapadt, és én a mozgást nem nagyon érzem és emiatt is kicsit ideges vagyok.. pedig mondták hogy minden rendben, meg hogy első baba, meg ilyenkor később érződik stb.

2022. nov. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!