Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem találom a szivhangot 11....

Adavid28 kérdése:

Nem találom a szivhangot 11. Héten, pedig eddig megvolt. Angel Sound dopplerem van és eddig megtaláltam. Császáros heg befolyásolta valakinek a doppler használatát?

Figyelt kérdés
Jóval fentebb van a baba, mert az első kisfiam császárral született és a császáros heg letapadása miatt fentebb van, heg fölött látja a doki is, hasin uh-val már a 8. Héttől. Lehet,H ezért nem találom?

2022. nov. 8. 07:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Jaj, dehogy találtad még eddig is, inkább egy véna volt az. Mindenhol le van írva, hogy nem szabad ilyen korán keresgetni, mert nem biztos, hogy, megtalálod és csak bepánikolsz, miközben nincs baj.


Megéri?

2022. nov. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek az elsővel. Ha aggódsz, menj az orvosodhoz. A dopplert meg használd onnantól, hogy javasolják.
2022. nov. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem is javasolják a használatát, pont ezek miatt.
2022. nov. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ilyen korán még nem igazán lehet megtalálni. Valószínűleg korábban mást hallottál.
2022. nov. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezt szakemberre bizd mert kiidegeled magad feleslegesen
2022. nov. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem simán megtalálható. Nekem 10. Héttől megvolt minden nap. Sok krémet használj lassan és forgasd a fejet. Meg lesz az!
2022. nov. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Kb 16.hettol keresgelhetsz, vag, kesobb, azt is nagyon lent, a bugyivonalnal. Nem az volt, csak a sajat ered. A baba szivhangja nagyon gyors lesz, mint a lòvágta kb.
2022. nov. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
Ha sose próbáltátok akkor miert mondtok hülyeséget?!
2022. nov. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

8-as, maguk a doppler kifejlesztői és az orvosok mondják, hogy senki ne keresgesse ilyen korán a baba szívhangját otthon, mert 95% eséllyel nem fogja megtalálni. Akkor minek feleslegesen parázni? Még a védőnők sem keresgetik első trimszeterben, nem véletlenül, pedig ők naponta csinálják amúgy, van benne gyakorlatuk.


De persze, keresgessétek csak 10-12 hetesen a szívhangot, aztán üljetej otthon gyomorgörcsben, ha nem találjátok, az a stressz biztos jót tesz a babának. Én nem értem, minek nehezíti valaki a saját életét.

2022. nov. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%
Milyen érdekes akkor ebben is kirívó vagyok mert mindig megtaláltam😃 ha kitartó vagy akkor meg lesz az!csak sok a béna aki másra nem képes mint okoskodni ,mert a nagykönyben ezt írták!olyan jó lenne ha nem a könyvek szerint akarnátok élni!
2022. nov. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!