Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okostelefonos angel sound...

Okostelefonos angel sound magzati szívhang hallgatóhoz van zselé?

Figyelt kérdés
Szükséges venni hozzá? Mikor hallottátok a babát először? Az applikáció magyarul nem található sehol? Holnap érkezik.:) 11 hetes vagyok. A vírus miatt nem szeretne dokim sokszor berendelni, de a sok probléma miatt aggódom...
2020. ápr. 16. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem vettünk hozzá, anélkül is használható. Néha babaolajat kenek a hasamra, tökéletesen megfelel. A mellsőfalon tapadt, elég későn 16-18. héten hallottuk meg a szívhangot. Előtte az appon keresztül kb 2-4 másodpercre láttuk a pulzusszámot, akkor megnyugodtunk, de néha az is csal, nem mindig lehet neki hinni, van hogy nincs is a pocakon és mar ki is írja, néha a saját pulzusomat se méri.

Angol app van csak hozzá, de könnyen el lehet szerintem annak is igazódni, aki nem tud angolul.

2020. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
8 hetes kora óta talaljuk meg, mi sikositot használunk hozza, de testapolo is jo.
2020. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Utolsó , ne haragudj ,hogy ezt írom , de 8 hetesen még 100% ,hogy nem találjátok :) Ilyen idős terhességnél lehetetlen hallani angelsoundsal. Amit hallasz az nem a baba szívverése , sokan összekeverik és azt hiszik megtalálták pedig az a saját szívverésed amit kissé oldalasan találsz , aztán a 13-14. Héten amikor valóban meghallják a babát , akkor jönnek rá ,hogy hoppa :)


A kérdésre válaszolva , nem szükséges a zselé , babaolaj vagy testápoló is tökéletes!


Egy eü-s

2020. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy valaki irni fog, hogy az nem az. :D

De, igen, a magzat szivvereset halljuk, nem lehet osszekeverni az en 55-os pulzusomat a magzat 130-150-es pulzusaval. :)

Vekony vagyok, teli holyaggal igy meg lehet talalni ennyire koran is.

A lanyunkat anno 7+3 naposan is megtalaltuk.

En, es a ferjem is szinten eu-sok vagyunk, bar nem tudom, ez mit szamit egy magzati szivhangos kerdesnel, ahol az ennyire eltero szivfrekvencia miatt a laikus sem tudja osszekeverni... :)

2020. ápr. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Babaolaj is tökéletes. :) Kb. 13 hetes kortól hallottam, de akkor sem mindig. Viszont 15-től mindig megtaláltam.
2020. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem találtam fél óra alatt sem :( bár dundi vagyok. Teli és üres hólyaggal is próbáltam. Majd írok, ha sikerül. Puszi mindenkinek!
2020. ápr. 17. 11:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyjából a köldököd alatt 2-3 harantujjnyival kell kb. lennie. Ettől a ponttol keresd kb. 5 cm-es sugarù körben. Persze az sem mindegy, hogy milyen szögben tartod a készüléket.

De ne aggódj, ha nincs meg, főleg, ha most hasznaltad először a készüléket.

Es a zsirreteg se előny, első terhessegnel 58 kg voltam, most 61 vagyok, de ettol a 3 kg-tol is sokkal nehezebben talalom meg, mint 3 evvel ezelőtt.

Szóval nyugi. :)

2020. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És teli holyaggal probalgasd az elején, ugy sokkal konnyebben megvan.
2020. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megvan szerintem :) rátettem egy erősebb fülhallgatót és a szeméremdomb bikinivonal határán középtől kb. 3 centire jobbra és ilyen nagyon gyors lüktetés, de nem rendes dobogás, vagy zakatolás. Na majd egy héten egyszer bepróbálkozom :D
2020. ápr. 17. 21:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem arra hasonlit a hangja, mintha a lo pataja dobogna a kövön... :D
2020. ápr. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!