Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál mikor derült ki a baba...

Másnál mikor derült ki a baba neme?

Figyelt kérdés
33 hetes vagyok és még mindig nem tudtak semmit mondani, pedig már úgy vennék színes ruhácskákat és a szobát is szívesen disziteném nem sima fehérre. 12 hetesen azt mondták fiú de nem merik biztosra mondani aztán 20 hetesen hogy lány közben voltam egyszer görcsölés miatt vizsgálaton ott azt mondták nem tudnak pontosat mondani így inkább nem mondanak semmit…30 hetesen pedig azt mondták háttal a baba majd legközelebb..így nehéz tervezni. Kínai naptár szerint lány, szódabikarbonas teszt szerint lány, ti mit tennétek? 4D-re kertünk többször is időpontot de mindig volt valami ami miatt szóltak hogy bocsi vissza kell mondjuk az időpontot…

2022. nov. 9. 14:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
12 .hetin és a prena teszten
2022. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 flora08 ***** válasza:
100%
12 hetesen csináltattam Prena-tesztet, abból egyértelműen kiderült. A 16 hetes ultrahangon hatalmas terpeszben voltak a lábai, úgyhogy csak a vak nem látta volna, hogy fiú.
2022. nov. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Én a helyedben már meglepit csinálnék ha már idáig bem derült ki.
2022. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
29%
Nifty teszt 15. Héten egyértelművé tette. Amúgy elég gáz helyekre járhatsz ultrahangra, ha még mindig nem tudták megállapítani. Az, hogy pl 20. Hétig bizonytalan, az oké, hiszen addig még elég pici, de 33. Héten csak ott nem látják biztosra, ahol gagyi régi gépeket használnak, vagy a vizsgálatot végző orvos hozzá nem értő.
2022. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 18 hetesen tutira mondta a szonográfus, hogy lány. De születése előtt fölösleges betárazni szines ruhácskákból, ha meg mégis szeretnél, akkor zöld, sárga, kék (igen, a lányok is felvehetnek kéket). Majd ha mégis lány, akkor 62-es méretből lesz neki rózsaszín meg lila is. Dekorálni is lehet uniszex módon.
2022. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
19%
Az nem jutott eszetekbe, hogyha az adott hely sorozatosan lemondja az időpontotokat, normális helyet keressetek?
2022. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
79%
14. héten cvsből, de utána 16. héten is mondta a doki, hogy meg tudja erősíteni az uh alapján, hogy kisfiú. Én a helyedbe elmennék máshová babamoziba.
2022. nov. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

16. héten. Függ attól, hogyan fekszik a baba.

A helyedben beszereznèk olyan ruhàkat amiket fiú ès làny is hordhat

2022. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes genetikai uh-n
2022. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 2 gyerekné a 18.heti uh-n 100%ra mondták
2022. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!