Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál mikor derült ki a baba...

Másnál mikor derült ki a baba neme?

Figyelt kérdés
33 hetes vagyok és még mindig nem tudtak semmit mondani, pedig már úgy vennék színes ruhácskákat és a szobát is szívesen disziteném nem sima fehérre. 12 hetesen azt mondták fiú de nem merik biztosra mondani aztán 20 hetesen hogy lány közben voltam egyszer görcsölés miatt vizsgálaton ott azt mondták nem tudnak pontosat mondani így inkább nem mondanak semmit…30 hetesen pedig azt mondták háttal a baba majd legközelebb..így nehéz tervezni. Kínai naptár szerint lány, szódabikarbonas teszt szerint lány, ti mit tennétek? 4D-re kertünk többször is időpontot de mindig volt valami ami miatt szóltak hogy bocsi vissza kell mondjuk az időpontot…

2022. nov. 9. 14:22
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Magándokihoz járok és nem rossz helyre. 150km-es körzetemben pedig nincs másik babamozi, ezért gondoltam hátha van valami házi praktikák vagy bármi amivel megállapítható.
2022. nov. 9. 15:02
 12/30 A kérdező kommentje:
Egyébként be szereztem már minden ruhát nyilván csak átlagos színekben. De melyik szülő álma hogy szinte csak fehér ruhákat hordjon a baba?
2022. nov. 9. 15:06
 13/30 NTBS ***** válasza:
Amikor én születtem se tudták a szüleim. Ők lányt akartak, és sosem látszódott, hogy fiú vagyok. Milyen véletlen, ugye... Lehet nálatok is ez a helyzet.
2022. nov. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
17 hetesen én laikusként is láttam az uh-n, hogy fiú. Egy fél pillanattal később már mondta a doki is, hogy fiú.
2022. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
12 hetesen talán fiú de nem 100%. 16 hetesen köldökzsinór a lába közt, doki nem nyilatkozik. 20 hetesen olyannyira faros és mélyen van, hogy esélytelen megmondani. Holnap megyek megint 24 hetet töltöm. Remélem most látszik majd aminek kell. Hozzáteszem ugyanaz a doki nézi mindig.
2022. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom 2010-ben,tehát nem olyan nagyon régen teljesen meglepetés volt.Szülőszobán tudtuk meg a nemét,mert mindig úgy fordult,keresztbe tette a lábat stb,hogy nem látták.Mindkét színű karszalagot elkészítették,mert nem tudtuk hogy mire készülünk.
2022. nov. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

12 hetesen mondták, hogy kisfiúnak nézik, de még nem biztos, aztán a Nifty teszt beigazolta. A 16 hetes ultrahangon pedig egyértelmű volt még számomra is, hogy kisfiú.

Egyébként azt mondják, hogy a kisfiúkat könnyebb észre venni, mint a kislányokat. A baráti társaságunkban akinek kisfia lett, mindenkinek màr a 12 hetesen mondták, hogy valószínűleg kisfiú, akinek kislánya lett annak pedig kicsit később 😊

Ilyen házi praktikákban pedig ne bízz... (Szerintem) 😊

Inkább tényleg menj el máshova orvoshoz.

2022. nov. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

12 hetes genetikai UH-n már mondták, hogy fiú. A további vizsgálatokon (16 hetesen saját dokinál, majd 20 hetes genetikain) csak újra és újra megerősítették, hogy fiú.

24 hetesen, újra saját orvosnál már szóba sem került, mert 16 hetesen olyan határozottan mondta, hogy fiú.

2022. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

16 hetesen mondta a doki, hogy lány.

Mondjuk én nem szeretném, ha minden habos-babos lenne. Én inkább az egyszerűbb stílust szeretem, szóval valószínűleg ha nem derült volna ki, akkor sem lett volna bajom az uniszex dolgokkal.

Egyébként valóban van olyan, hogy a pici nem mutatja magát.

2022. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

12 hetesen mondták először, hogy fiúk. Voltunk sima genetikai uh-n is, meg 3 nappal később kombinált teszten is ahol szintén csinált ultrahangot is egy másik szonográfus, ő tök határozottan mondta is, hogy fiúk mindketten.

18-19 hetesen szintén, a genetikai uh-n is megerősítette egy harmadik orvos is, utána a sajátom is. Utána 25 és 27 hetesen is voltunk babamozin, utóbbin azért, mert az A baba nem mutatta meg az arcát az első alkalommal, és visszahívtak egy pótlásra. Ott is mindkétszer mondták, hogy fiúk.

Aztán a 30 hetes uh-n is.


Mivel nehezen tudják nálatok megállapítani, én inkább a lány felé hajlanék, de nyilván így látatlanban nem tudja megmondani senki. Ezekben a babonákban pedig ne higgy, 50-50% az esélye hogy jól mondja, ami elég nagy szórás, persze hogy sokan vannak akiknek bejön.

2022. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!